bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İŞTE BİZDEN BİRİ,ORHAN BURHAN

Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, yeni yasa gereği köyden mahalle statüsüne dönen mahallelerde üreticileri yerlerinde ziyaret etti, fındık topladı, fındık konusunda teknik bilgiler aldı, tezek kokan ahırlarda büyük baş hayvan ahırlarını gezdi.

İŞTE BİZDEN BİRİ,ORHAN BURHAN
İŞTE BİZDEN BİRİ,ORHAN BURHAN
Bu içerik 1113 kez okundu.

 

 

Çilek serası ve tezek kokan ahırda incelemelerde bulundu

Soğuksu Mahallemizde Kaymakamımız Orhan BURHAN, İlçe Emniyet Müdürümüz İsmail BAŞ, Orman İşletme Müdürümüz Mustafa ARPACI, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erhan SUNMAN, Ziraat Bankası Müdürü Ahmet TEKİN, Ziraat Mühendisi Rasim KARTAL, Veteriner HEKİM Soner GÖNÜLALAN ile Muhtarlar Derneği Başkanı ve Soğuksu Mahalle Muhtarı Emin KULA’ nında bulunduğu heyet; Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Büyükbaş Hibe Desteği alan Ayşe TENEKECİ ve Mehmet TENEKECİ ‘ ye Soğuksu Mahallemizde bulunan Soğuksu Park A.Ş. Çilek İşletmesi Yöneticisi Gürcan ÇALIŞKAN ve Fındık Üreticisi Emin KULA’ nın fındık bahçesini kapsayan teknik incelemelerde bulundular.

 

 

 

Spor sağlıktır

Soğuksu mahallesinde devam eden ve Abhaz köyleri gençlerinden oluşan Voleybol Turnuvasını ziyaret etti. Ziyarette vatandaşların şikayet, dilek ve temennilerini dinledi. Kendileri gibi davranan kaymakam Burhan’a mahalle sakinlerinin ilgisi ve sevgisi dikkatlerden kaçmadı. Mahallenin yaşlıları Burhan için; “ maşallah, farklı bir bürokrat bizden biri gibi davranıyor.” Dediler.

 

    Kaymakamımız Orhan BURHAN, İlçe Emniyet Müdürümüz İsmail BAŞ, Orman İşletme Müdürümüz Mustafa ARPACI, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erhan SUNMAN İlçemiz Soğuksu Mahallesinde Başlayan ve bu yıl 10.su düzenlenen Sakarya ABHAZ – ADİGE Köyleri Voleybol Turnuvası Tsıba Efkan Çağlı Voleybol turnuvasının 09.08.2017 tarihinde yapılan müsabakalarını izlediler.

    Kaymakamımız ve beraberindeki heyet çekişmeli ve eğlenceli geçen müsabakaların kazanan takım oyunlarını tebrik ettikten sonra mahalle sakinleri ile sohbet ettiler ve mahallelilerin sıkıntılarını dinlediler. AHMET ÇİLECİ - HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyi Tatiller Çocuklar
İyi Tatiller Çocuklar
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı