bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Güçlü Filo Güçlü Hizmet

Alan elden veren el konumuna gelen Hendek Belediyesi hizmet kalitesini daha da üst seviyelere çıkarmak amacıyla araç filosuna yenilerini ekledi. İki yılda toplam 23 araç alındı.

Güçlü Filo Güçlü Hizmet
Güçlü Filo Güçlü Hizmet
Bu içerik 677 kez okundu.

Hendek Belediyesi, güçlü araç filosuna eklediği yeni ve modern araçları ile hizmet kalitesini daha da artırdı.

Teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden Hendek Belediyesi, halka en iyi hizmeti vermenin gayreti ile çalışıyor. Hizmet ağının genişlemesiyle birlikte, her mahalleye hizmet vermek için, her yıl araç filosuna yenilerini ekliyor.  Hendek Belediyesi, güçlendirilmiş araç filosu ile vatandaşlara en kaliteli ve en hızlı vermenin gayreti ile çalışmalarına devam ediyor.

Çağa uygun belediyecilik

Günümüzde kas gücüyle belediyeciliğin yapılmadığını vurgulayan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü "Deneme yanılma yöntemiyle de belediyecilik yapılmıyor. Belediyeciliğin bilgi, birikim ve vizyon işi olduğu herkesçe malumdur. Biz çağın gereğine uygun çağdaş belediyecilik yapmaya gayret ediyoruz. Sakarya’nın coğrafi olarak en geniş ilçelerinden birisi olan Hendek’te en iyi hizmeti verebilmek için araç-gereç yapımızı güçlendirmenin gayreti içerisindeyiz. Makine parkının güçlendirilmesi ve yenilenmesiyle birlikte halkımıza daha rahat hizmet etme imkanına kavuşuyoruz. Hizmet kervanını büyüterek devam ediyoruz.  " dedi.

   


  Başkan Püsküllü, İlerleyen günlerde kaliteli hizmete ve bu hizmet için gereken araçları ve teknolojiyi Hendek halkıyla buluşturmaya devam edeceklerini dile getirdi. AHMET ÇİLECİ

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?