bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

HER YER YEŞİL ALAN HER YER PARK

2 YILDA 36 PARK TOPLAMDA 117 PARK HER YAŞTAN İNSANA YAŞAM ALANI

HER YER  YEŞİL ALAN HER YER PARK
HER YER  YEŞİL ALAN HER YER PARK
Bu içerik 779 kez okundu.

Hendek Belediyesi, çocuklar için oyun sahası oluştururken sağlıklı yaşamı desteklemek için ergonomik tasarımlarla üretilen fitness spor aletleri kurulumunu yapıyor.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, çocukların oyun parkı konusunda ısrarcı olmasının yanı sıra ev hanımlarından spor aletlerinin kurulması yönünde yoğun bir talep geldiğini söyledi. Başkan Püsküllü, belediye olarak tüm insanlarının faydalanabileceği ortak noktalara çocuk parkı yapımı ve sağlıklı yaşamı destekleyen spor aletlerinin kurulumunun süreceğini bildirdi.

Parkları Önemsiyoruz

“Hendek Belediyesi olarak bu dönemde en fazla önem verdiğimiz konuların başında, yeşil alan, park ve meydan çalışmaları geliyor“ diyen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Vatandaşlarımızın dinlenip stres atabileceği, yürüyüş yapabileceği, çocuklarını oynatabileceği yegane mekanlar parklardır.  İlçemizde yeşil alanların çoğalmasını ve Hendek’te var olan güzelliklerin korunmasını önemsiyoruz. Bir asrı aşan bir belediyecilik tarihi olan Hendek’te her mahallemizde park var. Yeni mahalle olan eski köylerimizden gelen talepleri de değerlendiriyoruz” dedi.

   

 

   

Hendek Belediyesi 2 yılda 36 çocuk parkı ve spor alanı yaptı. Çevre Koruma ve  Kontrol Müdürlüğü 2 yılda 36 çocuk parkı ve fitness park, 2 futbol sahası, 2 voleybol-basketbol sahası, 4 adet dinlenme parkı yaptı. Hendek’te park sayısı 117 ‘ye ulaştı.            

AHMET ÇİLECİ - HENDEK

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR