bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

İNCİ,DÖNERCİLİĞE SOYUNDU!

İNCİ’Yİ HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ VATANDAŞLARLA DİRSEK TEMASINI HİÇ KESMEDİ Hendek ilçemizde dört dönem üst üste Hendek Belediye Başkanlığını kazanarak inanılması güç bir işe imza atan 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci şu an itibarı ile hiçbir resmi makama sahip olmamasına rağmen Sakarya’nın merkez ve ilçelerindeki tüm sosyal etkinlikleri( cenaze, sünnet, düğün, yayla şenliği, etkinlikler, Vs) yakından takip ediyor, vatandaşlarla dirsek temasını devam ettiriyor.

İNCİ,DÖNERCİLİĞE SOYUNDU!
İNCİ,DÖNERCİLİĞE SOYUNDU!
Bu içerik 931 kez okundu.

   

 

İNCİ,YAZICI,GEVHER KOL KOLA

      Her yıl geleneksel olarak yapılan Acelle yayla şenliklerine katılan İnci’ye  eski Akyazı Belediye başkanı Yaşar Yazıcı ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü şube başkanı ve eski Hendek Belediye başkan yardımcısı Mehmet Gevher eşlik etti.

 

 

    DÖNERCİLİĞE SOYUNDU!

     Acelle yayla şenliklerinde bir konuşma yaparak etkinliği düzenleyenlere teşekkür eden İnci, ilerleyen saatlerde yaylada esnafların açtıkları Şiş Kuzu-Tavuk, Et ve Tavuk döner ve Sac tava tezgahlarında eline döner bıçağı alarak vatandaşlara satış yaptı. Vatandaşların sevgi gösterileri arasında farklı bir etkinliğe gitmek için Acelle yaylasından ayrıldı.

AHMET ÇİLECİ - HENDEK

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyi Tatiller Çocuklar
İyi Tatiller Çocuklar
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı