bizimhendek.com
Advert
Advert

2017 ASFALT YILI

Hendek Belediyesi, 2017 yol bakım, onarım ve asfalt kaplama programını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Ekipler Hacıkışla mahallesinde asfalt çalışmasına başladı. Hizmetlerin vatandaşların talepleri doğrultusunda yapıldığını belirten Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Halkımızla birlikte onlardan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız" dedi.

2017  ASFALT YILI
2017  ASFALT YILI
Bu içerik 360 kez okundu.
Reklam

Ekipler Hacıkışla’da

Birinci etap asfalt çalışmasında 12 mahalle de toplam 14 km uzunluğunda 11 bin ton asfalt sermeyi hedefleyen Hendek Belediyesi ekipleri Kocatöngel, Aktefek ve Soğuksu Mahallelerinde asfalt çalışmalarını tamamlamalarının ardından Hacıkışla Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına başladı.

Girmediğimiz mahalle kalmayacak
Kırsal mahallelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan İrfan Püsküllü, “Hendek’e bağlı tüm uzak mahallelerimizde çalışmalar devam etmektedir.  Uzak mahallelerimizde asfaltsız yer bırakmamayı hedefliyoruz. Yollarımızın kalitesini artırmak ve standardını yükseltmek adına yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile Hendek Belediyesi, birlikteliğiyle çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. El ele, omuz omuza girmediğimiz kırsal mahallemiz kalmayacak“ dedi. AHMET ÇİLECİ - HENDEK
 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanlı gecenin ardından… Cenazeler defnedildi
Kanlı gecenin ardından… Cenazeler defnedildi
15 Temmuz Milli İrade Derneği sınır bölgesine gidecek
15 Temmuz Milli İrade Derneği sınır bölgesine gidecek