bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

HENDEK DEĞİŞİYOR HENDEK GÜZELLEŞİYOR

Orta Camii Çevresi yenileniyor Hendek Orta Camii çevresindeki caddeleri düzenleme ve yenileme projesi istişare toplantısı yapıldı.

HENDEK DEĞİŞİYOR HENDEK GÜZELLEŞİYOR
HENDEK DEĞİŞİYOR HENDEK GÜZELLEŞİYOR
Bu içerik 466 kez okundu.

Esnaf Belediye elelegüzel günlere

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Orta Camii çevresi düzenleme ve yenileme projesi ile ilgili, orta Camii esnafı ile toplantı yaptı.

Hendek Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıya, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcısı Abdullah Bozalan, Plan ve Proje Müdürü Tunahan Kuru ve Orta Camii esnafı ve bina sahipleri katıldı.

Orta Camii çevresi daha güzel görünüme kavuşacak

Toplantıda Başkan Püsküllü, esnaflara Orta Camii çevresinde düşündükleri yenileme projesinin çeşitli görsel çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Başkan Püsküllü “Orta Camii çevresini güzel bir görünüme kavuşturmak için proje hazırladık.  Belediye olarak Orta Camii çevresi ile ilgili düşündüğümüz proje kapsamında, alt yapı, reklam tabelaları, zemin kat dış cephe kaplamaları ve sundurmalarını belediye olarak yapmayı düşünüyoruz. Oradaki esnaf ve mal sahiplerinin de görüşlerini almak için sizlerle biraraya geldik. İnşallah istişarelerimiz sonucunda, sizlerin de taleplerini alarak, hep birlikte caddemize güzel bir görünüm kazandıracağız “ Dedi.

Toplantıda esnafların da talepleri alınarak, proje ile ilgili çalışmalar hızlandırılıp ağustos ayı ortasında tamamlanarak, esnafın kararıyla birlikte eylül ayında projenin başlaması hedefleniyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR