bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

KIZIMIZ OLİMPİYAT ÜÇÜNCÜSÜ

Hendek Belediyesi spor kulübü sporcumuz Rümeyra Akyüzlü Samsun’da yapılan Olimpiyat şampiyonasında İran’lı rakibini yenerek kürsüdeki yerini aldı.

KIZIMIZ OLİMPİYAT ÜÇÜNCÜSÜ
KIZIMIZ OLİMPİYAT ÜÇÜNCÜSÜ
Bu içerik 663 kez okundu.

   

Sporcumuzu tebrik ediyorum

    Samsun’da düzenlenen 23cü İşitme Engelliler Olimpiyat Şampiyonasında Karate dalında dereceye giren kızımızın çetin rakiplerle büyük mücadele ettiğini ifade eden  kulüp başkanı Harun Kaynak; “ Dünyanın en zor şampiyonalarından olan bu oyunlarda kulübümüz sporcusu Rümeyra Akyüzlü kızımız rakibine değil heyecanına mağlup oldu. Olimpiyat şampiyonasında üçüncülük kürsüsüne çıktı. Bireysel sporlarda sporcunun en büyük rakibi stres ve heyecandır. Bunlar zamanla, müsabaka sayısı çoğaldıkça kazanılan becerilerdir. Kızımızın önümüzdeki müsabakalarda birincilik kürsüsüne çıkarak İstiklal Marşımızı okutacağına gönülden inanıyoruz.” Diyerek başarılarının devamını diledi. 

    İlk tebrik Belediye Başkanından

Kulübümüz sporcusu Rümeyra Akyüzlü’yü ilk tebrik eden Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü; “ Samsun’da icra edilen Dünya İşitme Engelliler Olimpiyat oyunları müsabakalarına 107 ülkeden 3148 sporcu katıldı. Kızımız her zamanki gibi kürsüdeki yerini aldı. Kızımızı  ve onu yetiştiren hocamızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.  AHMET ÇİLECİ - HENDEK 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları