bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

FAHRİ HEMŞEHRİMİZ HAKİM TARIK BİNGÖL ANNESİNİ KAYBETTİ

Hakim Tarık Bingöl’ün annesi son günlerde yaşadığı yaşlılığa bağlı olarak hayati fonksiyonlarını yerine getirememekteydi. Durumunun ağırlaşması üzerine Diyarbakır hastanesi yoğun bakımında tedavi altına alınan yaşlı teyzemiz daha fazla dayanamadı ve bu gece saat 01.30 sularında hakkın rahmetine kavuştu.

FAHRİ HEMŞEHRİMİZ HAKİM TARIK BİNGÖL ANNESİNİ KAYBETTİ
FAHRİ HEMŞEHRİMİZ HAKİM TARIK BİNGÖL ANNESİNİ KAYBETTİ
Bu içerik 1359 kez okundu.
 
 
    Hendek Belediye Meclisi tarafından ilçemize yaptığı hizmet ve katkılardan dolayı  fahri hemşehrilik beratı verilmişti. İlçemizden ayrıldığı halde ilçemizle bağlantısını hiç kesmeyen hakim Bingöl, ilçemizi fırsat buldukça ziyaret etmekte ve eski dost ve arkadaşları ile hoş sohbetler yaparak aldığı hemşehrilik beratının hakkını veriyor. 
      2008-2010 yılları arasında  ilçemiz adliyesinde  yaklaşık 3 yıl kadar görev  yapan aslen Diyarbakır’lı olan  hakim Bingöl, 2010 yılı kararnamesi doğrultusunda Konya adliyesine atanmıştı ve son hakimler kararnamesi doğrultusunda Sakarya adliyesine tayin olmuştu.
 
    Hakim Tarık Bingöl’ün annesi son günlerde yaşadığı yaşlılığa  bağlı olarak hayati fonksiyonlarını yerine getirememekteydi.  Durumunun ağırlaşması üzerine Diyarbakır hastanesi yoğun bakımında tedavi altına alınan yaşlı teyzemiz daha fazla dayanamadı ve bu gece saat 01.30 sularında  hakkın rahmetine kavuştu.
      Diyarbakuırda öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecek olan cenaze için dün akşam Diyarbakır’a uçan hakim Bingöl taziyeleri burada kabul ediyor.
Not:Hakim Bingöl’e ulaşmak isteyenler için tel: 0505-22030 72
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları