bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Sakarya, şehit eşi ve şehit kardeşini ağırladı

Tarihin dönüm noktalarından biri olan Sakarya’mızı ziyaret eden 15 Temmuz şehidi Erol Olçak’ın eşi ve Abdullah Tayyip Olçak’ın annesi Nihal Olçak ile darbe girişimini canı pahasına sekteye uğratan TSK kahramanı başçavuş Ömer Halis Demir’in kardeşi Savaş Halis Demir Sakarya Kent Konseyi Gençlik Merkezi tarafından ağırlandı.

Sakarya, şehit eşi ve şehit kardeşini  ağırladı
Sakarya, şehit eşi ve şehit kardeşini  ağırladı
Bu içerik 832 kez okundu.

   

 

Tiyatro gösteriminde duygu seli yaşandı

     Şehitlerimizin emaneti olan şehit yakınları Sakarya Kent Konseyi ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi adına  Başkan vekili  Şenay Sakal ve eşi Emel Sakal tarafından karşılandı. Ziyarette,  15 Temmuz gecesinde yaşanan anılar tazelendi ve ziyaretin onuruna 15 Temmuz gecesini anlatan tiyatro gösterimi icra edildi. Sakarya AKM’de yapılan ve 15 Temmuz’u anlatan tiyatro gösteriminde duygulu anlar yaşandı, izleyiciler gözyaşlarına boğuldu.

 

      Ziyaretin anısına plaket takdim edildi

       Gecede bir konuşma yapan Sakarya Büyükşehir Belediye başkan vekili Şenay Sakal; “ O karanlık gecenin aydınlığa çıkması için canını çekinmeden ortaya koyan şehit Erol OLÇAK abimizin eşi aynı zamanda şehit Abdullah Tayyip OLÇAK kardeşimizin annesi Nihal Olçak ve şehit Ömer Halis Demir'in kıymetli kardeşini Savaş Halis Demir’i güzel şehrimiz Sakarya'da ağırlamaktan gurur ve onur duydum. Milletimizin başı sağ olsun.” diye konuştu.

 

Tiyatro gösterisi sonrasında  ev sahibi konumuyla konuşma yapan konsey başkanı  Şerifoğlu, tiyatroda görev alan ekip arkadaşlarına ve katılımcılara teşekkür etti.

   Program sonrasında Sakal, Şehit Olçak’ın eşine , Sakarya Kent Konseyi Gençlik Merkezi Başkanı  Alperen Şerifoğlu tarafından Savaş Halis Demir’e ziyaretin anısına plaket takdim edildi. 

AHMET ÇİLECİ - HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?