bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

KAHRAMAN BİR MİLLETİN MENSUBU OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ

"15 Temmuz gecesi Milletimizin korkusuzca sokaklara çıkışı tüm dünyaya gönderilmiş bir mesajdı. Milletimiz, binlerce yıllık tarihinde sayısız istiklal ve istikbal mücadelesi vermiştir

KAHRAMAN BİR MİLLETİN MENSUBU OLMAKTAN  GURUR DUYUYORUZ
KAHRAMAN BİR MİLLETİN MENSUBU OLMAKTAN  GURUR DUYUYORUZ
Bu içerik 433 kez okundu.

Son olarak, 15 Temmuz 2016’da Türk Silahlı Kuvvetleri içerisine yuvalanan FETÖ hain terör örgütünün kirli ellerinin uzandığı, hainlerin kalkıştığı darbe girişiminde, aziz milletimiz, bir kez daha kendi kaderini düşman ellere teslim etmemiş ve askeriyle, polisiyle, siviliyle  249 şehit vererek demokrasisine, ülkesine ve onuruna sahip çıkmıştır.

    Paralel ihanet çetesi, 15 Temmuz’da Devletimizin bölünmez bütünlüğüne, hürriyetimizin temel taşı olan demokrasimize, işbirlikçileriyle birlikte saldırmıştı. O gece vatan savunmasında; tankların, silahların önüne kendini siper eden milletimiz Sünni-Alevi, Türk-Kürt, Çerkez-Roman, sağcı-solcu, zengin-fakir, iktidar-muhalefet demeden tek yürek olarak hainlere geçit vermemiştir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde salaların ve şahadet haykırışlarının arasında ellerinde hiçbir silah olmaksızın, sadece iman dolu yürekleriyle hain darbecilere direnen, kahraman bir milletin mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. 

    Milletimizin son kahramanlığı olan 15 Temmuz Destanı’nın yıl dönümünde, o gece tarih yazan tüm vatandaşlarımızı, gazilerimizi minnetle, ebediyete intikal eden bütün şehitlerimizi rahmetle ve duayla anıyoruz" 

Ali Kemal Sofu

Ak Parti Hendek İlçe Başkanı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyi Tatiller Çocuklar
İyi Tatiller Çocuklar
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı