bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

HENDEK DEMOKRASİ NÖBETİNDE

Haydi Hendek Nöbete! 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Hendek’te program yapılacak. Hendek halkı tüm yurtta olduğu gibi Demokrasi Nöbeti tutacak. Cumhuriyet Alanı’nda yapılacak olan Demokrasi Nöbeti öncesi, Kaymakamlık önünden Milli Birlik Yürüyüşü yapılacak.

HENDEK DEMOKRASİ NÖBETİNDE
HENDEK DEMOKRASİ NÖBETİNDE
Bu içerik 483 kez okundu.

 

15 Temmuz Cumartesi günü tüm yurtta olduğu gibi Hendek’te de 15 Temmuz Anma töreni yapılarak, Demokrasi Nöbeti tutulacak.

Etkinlikler kapsamında, 15 Temmuz Cumartesi günü saat 19.00 da Hendek Kaymakamlığı önünden başlayacak olan Milli Birlik Yürüyüşü, Muammer Sencer Caddesi’nde tamamlanacak. Yürüyüş sonrası programda, Hendek İlçe Müftülüğü koordinesiyle 15 Temmuz Şehitleri ve tüm şehitler için Kuran-ı Kerim ve dualar okunacak.

Cumhurbaşkanı canlı yayında Demokrasi Nöbetine çağrı yapacak

Duaların ardından Mehteran Konseri yapılarak, öğrenciler tarafından şiirler okunacak. Saat 22.30 da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı yayında halka seslenişi yayınlanacak. Ardından 15 Temmuzda şehit olan 249 şehidin isimleri okunacak.

Saat : 00. 13 de televizyon kanallarından canlı yayın programı yapılarak, Tüm Türkiye’de Sela okunup, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla Demokrasi Nöbetine başlanacak. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?