bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

KAMU KURUMU BİNASINDA SABAHA KADAR ALEM VAR!

Hendek Devlet Hastanesinin taşınmasının ardından eski binalardan biri 155 polis imdat bürosuna, bir diğeri Aile Hekimlerine tahsis edilirken eski acil servis binası da Halk Eğitim Müdürlüğüne tahsis edilmişti.

KAMU KURUMU BİNASINDA SABAHA KADAR ALEM VAR!
KAMU KURUMU BİNASINDA SABAHA KADAR ALEM VAR!
Bu içerik 1333 kez okundu.

     

     Uyuşturucu kullananlara bilmeden çanak mı tutuyoruz?

    155 Polis imdat binasında  hizmet veriyor,  bir sorun yok, aile hekimleri binası dayakın bir zamanda taşınılacak ,kapıları kilit altında orada da  bir sorun yok ancak  aynı yerleşke içerisinde tadilat işleri süren eski acil binasının içerisinde yaşananlar akıl alacak gibi değil. Çünkü burada şarap başta olmak üzere,alkol, bali ya da bonzai kullanılmasına müsait ortamın var oluşu ilçemiz adına büyük bir handikap. Kurum kendi tadilat yaptığı binaya bir bekçi bulundurmaktan aciz mi?  

    Stratejik konumdayız

     İlçemizin coğrafi ve nüfus olarak büyümesine,  paralel olarak ne yazık ki oldukça hareketli olan ve  TEM otoban yolu- D-100 karayolu ve Selman dede güzergahından Karasu’ya bağlanan ilçemiz oldukça   stratejik bir konuma sahip

   

     Emniyet güçlerimize takviye personel şart

     Son günlerde özellikle İstanbul gibi metropollerde görülen bali, alkol, esrar ve en tehlikelisi ise Bonzai madde bağımlılarının  neler yaşadıklarına şahit oluyoruz. Gerek çevre il ve ilçelerde gerekse ilçemizde metruk evleri mekan  tutan  gençlerle mücadele edecek sayısal olarak  yeterli emniyet gücü yok. Bugün ilçemizde bu tür olayların yaşandığına şahit olmuyorsak  emniyet güçlerimizin eldeki imkanlar ölçüsünde özveriyle mücadelesi sayesinde. İnşallah yeni valimiz  Sakarya’mızın en hareketli ve stratejik ilçemize gerekli emniyet personeli açığına bir çare bulur.

    Özveriyle bir yere kadar

    Çokça dile getirilmesine rağmen ilçemizin değişik bölgelerinde bulunan metruk, sahipsiz evlerin hala bir işleme tabi tutulmuyor olması bu anlamda emniyet güçlerinin elini zayıflatıyor. Emniyet güçlerimizin özverili çalışmaları bir yere kadar peki ya yarın… Tehlike geliyorum diyor ancak biz bakan körler görmekten aciziz… AHMET ÇİLECİ - HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları