bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Adalet çöplüğe döndü!

Binlerce insanın katıldığı Adalet yürüyüşünde CHP tarafından hizmetin alası yapılıyor. Öyle ki kortejin paralelinde seyreden araçlara baktığımızda İstanbul Kadıköy, Sarıyer, Maltepe belediyelerinin resmi plakalı araçları hizmet kervanına katılmışlar kimi gıda dağıtıyor kimi dondurma kimisi de su dağıtıyor. Hatta öyle ki kamp alanında telefonların jarzları dahi ücretsiz olarak dolduruluyor.

Adalet çöplüğe döndü!
Adalet çöplüğe döndü!
Bu içerik 1356 kez okundu.

   

 

Ancak binlerce insanın arkalarında bıraktıkları çöpleri toplamak için bir çöp aracının da kendilerine eşlik etmesini düşünememişler. Her kişinin başına bir polis, bir çevre gönüllüsü dikemeyiz ancak çevre dostu olduğunu iddia eden  CHP gibi köklü bir partinin başlattığı ve tüm dünya basını tarafından da takip edilen bu yürüyüşte yer alanların arkalarında bıraktıkları çöp dağları oldukça manidar.

   

 

   

   Ankara’dan yola çıkan yürüyüş korteji ilçemize kadar birçok belediye sınırlarından geçti ki bir çok belediye hep AKP tandanslı. İnat edercesine çevreyi kirleten çevre bilincinden yoksul kişilerin arkalarında bıraktıkları çöp dağlarını her ortamda işçi dostu olduğunu iddia eden CHP’nin ne derece ,işçi dostu olduğunu kanıtlayan bu fotoğraflar yürüyüşe gölge düşürdü, düşürmeye devam ediyor.

  Umarız bu haber beklenilen etkiyi gösterir de yürüyüşe katılan çevre dostları bu yaptıklarına bir son verirler. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR