bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

KILIÇDAROĞLU, ŞEHİT KABRİNİ ZİYARET ETTİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yürüyüşünün 15.gününde Hendek ilçesi Nuriye mahallesinde boş arazide dinlenmeye çekildi. Gece boyunca TV’lerde canlı yayına çıkan Kılıçdaroğlu beraberinde milletvekilleri ile birlikte bu sabah saat 08.25 sularında ilçemizin yetiştirdiği mümtaz insan Şehit Ali Gaffar Okkan’ın kabrini ziyaret ederek dua etti.

KILIÇDAROĞLU, ŞEHİT KABRİNİ ZİYARET ETTİ
KILIÇDAROĞLU, ŞEHİT KABRİNİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 1386 kez okundu.

Şehidimize övgüler yağdırdı

     Duanın ardından tekrar dinlenme alanına geçen Kılıçdaroğlu,  burada basın açıklaması yaptı. Kılıçdaroğlu açıklamasında;   Şehit Ali Gaffar Okkan’ın Diyarbakır’da görevi başında şehit edilmesi hepimizi derinden üzmüştür. Terörün üst düzeyde yaşandığı bir dönemde görev yapan müdürümüzün  terörist ile vatandaşı birbirinden ayırması  her türlü takdirin ve övgünün üzerindedir. Ölümünün ardından Diyarbakır halkı doğan çocuklarına onun ismini vermek sureti ile şehidimizi ölümsüzleştirmiştir. Kendisini rahmet ve şükranla anıyoruz” dedi.

 

     Yürüyüş kortejine  CHP Hendek ilçe teşkilatı tümüyle katıldı

    Basın açıklamasının ardından Sakarya istikametine yürüyüşüne devam etti. Ankara’dan başlattığı  “Herkes için adalete yürüyen ülkenin değişik il ve ilçelerinden çok sayıda katılımın olduğu korteje Hendek CHP ilçe teşkilatı bütünüyle eşlik etti. Kılıçdaroğlu’nun başlattığı yürüyüşü gece kamp alanında çok sayıda MHP’li vatandaşlarda izlediler.

 

 

    Afişi tahrik olarak nitelendirdiler

   Nuriye mahallesinde hazırlanan boş alanda geceyi geçiren Kılıçdaroğlu’nun kaldığı alanın karşısına vinç üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resminin asılmasına kortejdekiler bunun bir kışkırtma olduğunu ifade ederek; “ Cumhurbaşkanımız partiler üstü bir kişidir, resminin buraya asılması kışkırtmaya ve provokatörlüğe yöneliktir. Bunu kınıyoruz” şeklinde görüş belirttiler.

   İlçemizden ayrılarak yürüyüşüne devam eden Kılıçdaroğlu’nun  Akyazı ilçesi Balbalı mahallesinde konaklayacağı öğrenildi.

NOT. ŞEHİT ZİYARETİ VİDEOSUNU FACEBOOK ÜZERİNDEN ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden izleyebilirsiniz.

AHMET ÇİLECİ - HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları