bizimhendek.com
Advert
Advert

BİR MUSUBET BİN NASİHATTEN EVLADIR!

Mübarek ramazan arifesi akşamı komşumuz Akyazı ilçesinde meydan gelen havuz faciasında hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyor, ailelerine sabırlar diliyoruz.

BİR MUSUBET BİN NASİHATTEN EVLADIR!
BİR MUSUBET BİN NASİHATTEN EVLADIR!
Bu içerik 769 kez okundu.

     Akyazı-Kuzuluk’ta meydana gelen havuz olayında  havuzun tadilat çalışmalarında iken meydana gelmesi belki de işin en sevindirici yanı. Peki ya bu olay havuzda insanlar serinlerken olsaydı kaç can hayatını kaybedecekti hiç  düşündünüz mü?  Düşünmek bile tüylerimizi diken diken ediyor. Şu halde;   İlçemiz genelinde  üç  adet  yüzme havuzumuz mevcut.  Birini kamu kurumumuz Hendek Belediyesi işletmekte diğer iki havuzu da özel sektör tarafından işletilmekte. Hemen yakınımızda olan Akyazı’da yaşanan  elim olaydan öncelikle Hendek Belediyesi  akabinden özel işletmelerin ders aldıklarına inanmak istiyorum.

    Önümüz yazın ortası ve hava sıcaklıkları da normalin çok üstünde seyrediyor. Bu demektir ki havuzlara büyük rağbet olacak. Havuzları insan sağlığı açısından denetlemekle sorumlu kurumlar başta olmak üzere iş verenlerin de konuya hassasiyet göstermeleri önem arz ediyor. Akyazı’da yaşanan olayın benzerlerinin ilçemizde yaşanmaması adına  varsa eksiklikler aciliyetle giderilmeli. Yarın ahlar vahlar para etmez. Ateş düştüğü yeri yakar. Onun için iki tedbir bir tedbirden evladır diyor ve uyarımızı yapıyoruz.

Hayırlı bayramlar Hendek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Püsküllü 24 Temmuz Basın Bayramı mesajı yayınladı
Başkan Püsküllü 24 Temmuz Basın Bayramı mesajı yayınladı
Vali İrfan BALKANLIOĞLU  24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı yayınladı.
Vali İrfan BALKANLIOĞLU 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı yayınladı.