bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Akyazı’da 5 ocağa ateş düştü

Akyazı’dan yayın yapan Akyazı net haber sitesi tarafından duyurulan ilk bilgilere göre Akyazı ilçesi Kuzukluk mahallesinde bulunan Aqua parkta elektrik kaçağı nedeniyle havuzda yüzen 3 çocukla onları kurtarmak isteyen iki kişi akıma kapılarak can verdi. Havuzun elektiriği işletme çalışanlarınca kesildi.

Akyazı’da 5 ocağa ateş düştü
Akyazı’da 5 ocağa ateş düştü
Bu içerik 1459 kez okundu.

Aqua parkta havuzda yüzen Gökay Yıldırım, Nurullah Ünlütürk ve Mert Kılıç adlı 3 çocuk yüzdükleri havuzda elektrik akımına kapıldılar. Bunu gören işyeri sahibi Mehmet Kaya ve oğlu Kadir Kaya havuza atlayarak çocukları kurtarmak istedilerse de onlarda aynı akıma kapılarak feci şekilde can verdiler. 
Olay mahalline gelen 112 acil ambulans  personeli yaptıkları  kontrollerde 5 kişide hayati belirtilerin olmadığını ve hayatlarını kaybettiklerini tespit etti. Akım nedeni ile havuz kenarında dinlenmekte olan bazı vatandaşların da aynı şekilde akıma kapıldıkları ve çevredekilerin yarımıyla hayata tutundukları öğrenildi.
Olay mahalline gelen jandarmanın ilk tespitlerine göre havuzda kaçak akım rölesinin bulunmadığı  öğrenildi . Jandarmanın olayla ilgili soruşturması devam ediyor.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyi Tatiller Çocuklar
İyi Tatiller Çocuklar
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı