bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MELİKŞAH EMLAK SAHİBİ YUSUF AKYILDIZ ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞTU

FETÖ soruşturmaları kapsamında 02/08/2016 tarihinde gözaltına alınan emlak sektöründe söz sahibi işadamı Yusuf Akyıldız, 11 ay sonra yurt dışı çıkma yasağı kararı ile tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi.

MELİKŞAH EMLAK SAHİBİ YUSUF AKYILDIZ  ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞTU
MELİKŞAH EMLAK SAHİBİ YUSUF AKYILDIZ  ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞTU
Bu içerik 2585 kez okundu.

   

    Cumhuriyet alanındaki Melikşah emlak bürosunda karşılaştığımız  6 çocuk babası Yusuf Akyıldız,  üzgün ve kırgın olduğunu,  ancak kindar ve  kızgın olmadığını ifade etti.

    Kumpas kuranları Allah’a havale ediyorum

    Akyıldız; ben bu vatanın evladıyım. Üzerime oynanan ayak oyunları neticesinde bir ihbarcının ifadesi doğrultusunda gözaltına alındım ve süreç içerisinde tutuklandım. Allah’a hamdü senalar olsun ki bugün dışarıdayım, hürriyetime kavuştum. Kamuoyunda yapılan aslı astarı olmayan, ileri geri yakıştırmaların yapıldığını duydum. Hepsini Allah’a havale ediyorum. Devlete küslük olmaz. Keşke olmasaydı” diyerek üzüntülerini ifade etti.

    Tazminat davası açmayacak

     Akyıldız, “11 aylık tutukluluk süresi içerisinde manevi zararımın yanı sıra maddi olarak ta zarara uğradım. İşyerlerim kapatıldı, tabelalarım söküldü. Maddi ve manevi tazminat hakkım var ancak ben beytül mahalin malı olarak gördüğüm hazineden gelecek olan tek bir kuruşu almam, dava da açmam. Şahsıma karşı  yapılan bu yaşananları bana yaşatanları da Allah’a havale ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR