bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İYİ KANDİLLER

"Kadir gecemiz mübarek olsun" Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Kadir Gecesi dolayısıyla yayınladığı mesajda tüm İslam Aleminin Kadir Gecesi'ni kutladı.

İYİ KANDİLLER
İYİ KANDİLLER
Bu içerik 555 kez okundu.

 

Mesajında mübarek Ramazan ayının fazilet dolu gecelerinden biri olan Kadir Gecesi'nin bütün İslam dünyasına hayırlar getirmesini temenni eden Başkan İrfan Püsküllü, İslam dünyasında yaşanan çatışma ve savaşların son bulması dileğinde bulundu. Kadir Gecesi'nin bütün Müslümanlar için fazilet ve mağfiret dolu bir gece olduğuna vurgu yapan Başkan Püsküllü, " Ramazan ayı sevgi ve kardeşliğin pekiştiği bir aydır. Kadir Gecesi ise müminlerin kurtuluşa ermesi için bir fırsattır. Kuran-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı gece olan Kadir Gecesi hayırlı ve rahmeti bol bir gecedir.  Milletimizin ve İslam aleminin Kadir Gecesi'ni tebrik ediyor, bin aydan daha hayırlı olan rahmet ve mağfiret gecesinin birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin daha da güçlenmesine, tüm insanlığın huzur ve barışına vesile olmasını Cenabı hak'tan niyaz ediyorum."dedi.

 

İSLAM ALEMİNİN MÜBAREK KADİR GECESİNİ KUTLUYORUM

"Kur-anı Kerimin inmeye başladığı bu gecede,  insanlık  alemi için birer kurtuluş ve bağışlanma  günleri olan Kadir gecesi,  Kur-an'ın övdüğü, esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği Ramazan-ı Şerif ayı içinde bulunan en kıymetli gecedir.

 Bu mübarek gecede, bu güzel vatanda birlikte yaşadığımız bütün kardeşlerimizi, felaketlerle, haksızlıklarla, musibetlerle, savaşlar ve işkencelerle boğuşan yakın ve uzak çevremizdeki ülkelerdeki tüm insanlar için sevginin, barışın ve huzurun olması en büyük dileğimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Aleminin  Kadir Gecesi'ni kutlar, gecenin ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum."

Ali Kemal Sofu

Ak Parti Hendek İlçe Başkanı

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyi Tatiller Çocuklar
İyi Tatiller Çocuklar
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı