bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

DİKKAT! Bu bir uyarıdır

İFTİRA VE ÇAMUR ATAN SAYFAYI BEĞEN DİYE TEKLİF GELİYOR SİZ OLSANIZ NE YAPARSINIZ?

DİKKAT! Bu bir uyarıdır
DİKKAT! Bu bir uyarıdır
Bu içerik 1679 kez okundu.

Bu sabah servis ettiğimiz  DİKKAT! Bu bir uyarıdır.   Başlıklı haberimizin ardından  Habip Meşale, Meşale  tarafından büromuz telefonla aranarak konuyla ilişkilendirilmesini anlamakta zorlandığını, habere isminin konu olmasını anlayamadığını  ifade etmiş. Bizde bunun üzerine haberimizi detaylandırarak tekrardan yayınlıyoruz.

 Biz hiç kimseye ön yargılı davranmıyoruz. Kimseye de suçu ispatlanmadıkça suçlu muamelesi yapamayız. Masumiyet karinesine her zaman saygı duyduk duymaya da devam edeceğiz .

Habip Meşale,meşale,meşale kelimesi nin geçmesinin yegane sebebi bu adresten  bahse konu olan ve hala kimliğini açıklamaktan imtina eden ASİL HENDEK haber sitesini beğenmem yönünde  davet etmiş olmasıdır.

Bahse konu olan sözde haber sitesi nedense ilçemizden FETÖ şüphesi ile gözaltına alınan bir işadamının haberinin ardından böyle bir haber sitesini hizmete sokmuş, bizi kamuoyuna hedef haline getirmenin ince hesapları içerisinde. Haber sitede aynen duruyor. Haber içeriğinde ne bir yorum var ne bir yönlendirme… Nereden çıktı çileci düşmanlığı?

Aynı site yok efendim Hendek ne çileyi severmiş  ne çileciyi… Yok biz matbaacıymışız  biz işimize dönmeliymişiz  yahu sana ne? Sen benim  ita amirim misin?

Kınaları ellerinde patladı!!!

Başlıkllı haberi beğeneceksin  sonra da bana bu siteyi beğenmem için davet yollayacaksın…

Adama sorarlar hangi dağda kurt öldü? Ama bu site sahibi ,editörü, sorumlusu her kim ise KINA kimin elinde patlayacak zaman gösterecektir.

Sanırım konu anlaşılmıştır. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?