bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Hendek Belediyesi’nden yapılandırma çağrısı

Vergi borçları yapılandırmaları için son tarih 30 Haziran Hendek Belediyesi tarafından, 30 Haziran’a kadar başvurulması durumunda kanun kapsamına giren borçların yeniden yapılandırılarak taksit imkanları sunulacağı çağrısı yapıldı.

Hendek Belediyesi’nden yapılandırma çağrısı
Hendek Belediyesi’nden yapılandırma çağrısı
Bu içerik 510 kez okundu.

 

Hendek Belediyesi, 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun kapsamında borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşlara çağrı yaptı. 30 Haziran’a kadar başvurulması halinde, birikmiş veya gecikmiş Emlak vergisi, çevre temizlik ve ilan reklam  vergisi borcu olan mükelleflerin bazı alacakların yeniden yapılandırılması hakkındaki 7020 sayılı kanun gereği borçlarını müracat ederek yapılandırması halinde önemli ölçüde gecikme faizi indiriminden faydalanacaklar. Ayrıca 18 taksit ile ikişer aylık ödeme periyodunda 36 aya kadar vade imkanından yararlanabilmek için 30 Haziran tarihine kadar başvurulması gerekmektedir. 

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına başvuruların son güne bırakılmamasını süre uzatımının olmayacağını belirterek  "Bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin 7020 sayılı kanun,  Resmi Gazetede yayımlandı. Bu kanun ile borcu olan mükelleflere büyük kolaylık sağlanıyor.  Halkımız, borçlarını peşin veya 18 taksit halinde yapılandırabilir. Vatandaşlarımızın bu fırsatı değerlendirmeleri için 30 Haziran 2017 tarihi mesai bitimine kadar belediyemize müracaat etmeleri gerekmektedir. 30 Haziran’a son bulacak bu süreci vatandaşlarımızın iyi değerlendirmelerini öneriyorum" Dedi.  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?