bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

SAKAL, BABALAR GÜNÜNÜ BURUK KUTLADI

2017 yılbaşı akşamı babasını kara toprağın bağrına veren Sakarya Büyükşehir Belediye başkan vekili Şenay Sakal, mesajında ailenin toplumun çekirdeği olduğu kadar, Türk kültürünün, değerlerin, geleneklerin, örflerin de geleceğe aktarılmasının güvencesi olduğunu belirtti. Sakal, şunları kaydetti:

SAKAL, BABALAR GÜNÜNÜ BURUK KUTLADI
SAKAL, BABALAR GÜNÜNÜ BURUK KUTLADI
Bu içerik 1510 kez okundu.

"Ailenin temel direği olarak görülen babalar, aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı, otorite gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir.

Ailesi için her türlü fedakarlığı üstlenen, her türlü çileye göğüs geren, ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğu sayan babalar, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak özveriyle çaba harcamaktadırlar. Bu bakımdan, babaların sadece bu özel günde değil, her zaman gönüllerinin hoş tutulması, babalarımıza karşı sevgi saygı ve vefa duygusunun bir gereğidir. Çocuklarına karşı müşfik ve merhamet sahibi olan, ailesinin maddi-manevi ihtiyaçlarını karşılamak için özveriyle çalışan babaların Babalar Günü'nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum."

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR