bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

BELEDİYEDEN EĞİTİME BİR KATKI DAHA

LYS İçin Hendek’ten Ücretsiz Servis Kaldırılacak Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 17-18 Haziran da yapılacak olan LYS sınavına Adapazarı Merkezinde ve Esentepe Kampüsü’nde girecek öğrenciler için iki gün boyunca sabah saat 07.30 da Hendek Çarşı Merkezi’nden ücretsiz araç kaldırılacağını söyledi. Başkan Püsküllü, üniversite sınavına katılacak olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

BELEDİYEDEN EĞİTİME BİR KATKI DAHA
BELEDİYEDEN EĞİTİME BİR KATKI DAHA
Bu içerik 813 kez okundu.

17- 18 Haziran Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Lisans Yerleştirme Sınavı’nda öğrencilere başarılar dileyen Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  “ Sevgili öğrenciler, geleceğimizi emanet edeceğimiz siz gençlerimizin, büyük bir azimle çalışıp hazırlandığınız LYS sınavında başarılı olacağınıza inancım tamdır. Sizler için önemli bir dönüm noktası olan bu sınav üniversite için büyük bir adımdır. Yapmanız gereken tek şey heyecana kapılmadan sınavdan başarı ile çıkmaktır. Hepinize başarılar diliyorum “ Dedi.

Araç Kalkacak

Başkan Püsküllü, 17-18 Haziran’da Sakarya Merkez ve Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü’nde LYS sınavına girecek öğrenciler için Hendek Çarşı Merkezi’nde sabah saat 07.30’da ücretsiz araç kaldırılacağını söyledi. AHMET ÇİLECİ - HENDEK

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?