bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

GENÇLER GÜVEN TAZELEDİ

ÇAMLICA TIRCILAR ve KAMYONCULAR KOOPERATİFİNDE BAŞKANLIK SEÇİMİNİ MEVCUT BAŞKAN SELİM GENÇLER KAZANDI İki listenin çarpıştığı genel kurulda yapılan seçimlerde mevcut başkan Selim Gençler’in listesi 44 oy alırken, rakip liste Hasan İçyüz’ün listesi 22 oy aldı.

GENÇLER GÜVEN TAZELEDİ
GENÇLER GÜVEN TAZELEDİ
Bu içerik 531 kez okundu.

   

58 üye asaleten, 8 üye vekaleten oy kullandı

    S.S.63 nolu Çamlıca beldesi Tırcılar kamyoncular motorlu taşıyıcılar kooperatifi  9 Haziran Cuma günü  bakanlık gözlemcileri  Ferhat Çavdar, Uğur Gezer ve  Nadir Nehir gözetiminde olağan genel kurulunu yaptı. Kongrede toplamda mevcut olan 67 ortaktan  58 ortak asaleten,8 ortak ise vekaleten oylarını kullandı.

   Divan başkanlığını Mustafa Kalyoncu, katip üyeliğini de  Basri Konan yaptı

    Genel kurulun divan başkanlığını Mustafa Kalyoncu yaparken katip üyeliğini de Basri Konan yaptı.12 gündem maddesi ile toplanan genel kurulda bilanço okundu, yönetim ve denetim kurulları  oy birliği ile kabul gördü. 2017 bütçesi de aynı şekilde oy birliği ile kabul edildi.

Genel kurulda  yönetim kurulu üye sayısının üçe indirilmesi üyeler tarafından kabul görmezken, kooperatif merkezi yanında akaryakıt istasyonuna elverişli arazilerin alınması, üzerine akaryakıt tesisi kurulması, bu amaçla bankalardan kredi çekilmesi, ipotek verilmesi, tesislerin işletmeye açılması, üçüncü şahıslara kiraya verilmesi maddeleri de üyeler tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Gündem maddelerinin sonlanmasının ardından  yeni başkan ve yönetim kurulunun seçimlerine geçildi. İki listenin yarıştığı genel kurulda  Selim Gençler’in listesi 44 oy alırken  Hasan İçyüz’ün listesi üyelerden 22oy aldı.

Yapılan seçimlerin sonunda 63 nolu tırcılar ve kamyoncular kooperatifine üç yıllığına yönetmeye hak kazanan yönetim kurulu asil listesinde ;

- Selim Gençler-Feti Aykut-Kazım Sevim-İsmail Deniz ve Mehmet Sarı yer alırlarken,

Yönetim kurulu yedek listesi de ;

-Ahmet Aydın-Mustafa Uzuner-İlhami Odabaş-Timur Özne ve Semavi Yüksel’den oluştu.

Kooperatifin denetim kurulu asil listesinde;

-Mustafa Kalyoncu-İbrahim Ökten-Yakup Beşel yer alırlarken,

Yönetim kurulu yedek listesinde de ;

-Ersin Yalçın-Bilal Kamoğlu ve Ramiz Dündar yer aldı.  Kooperatif üst birlik temsilcisi olarak Selim Gençler ve Feti Aykut görev aldı. Yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileriz.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR