bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Hendek’te farklı Ramazan

Hendek Belediyesi Ramazan hazırlıklarına başladı. Ramazan ayı için hazırlıklara başlayan Hendek Belediyesi, Muammer Sencer Caddesi’nde ‘Ramazan Etkinlikleri “ kapsamında oluşturulacak Ramazan Çarşısı için çalışmalarını tamamladı. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek’te dolu dolu bir Ramazan geçirileceğini söyledi.

Hendek’te farklı Ramazan
Hendek’te farklı Ramazan
Bu içerik 629 kez okundu.

Ramazan ayı için hazırlıklarını tamamlayan Hendek Belediyesi, Muammer Sencer Caddesi’nde ‘Ramazan Etkinlikleri “  kapsamında oluşturulacak Ramazan Çarşısı için 20 küçük dükkanın kurulumunu tamamladı.

Ramazan etkinlikleri

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü yaptığı açıklamada Muammer Sencer Caddesi’nde kurulan toplam 20 küçük dükkanla farklı bir Ramazan ayı etkinliği olacağını bu dükkanların talep eden esnaflara kiralandığını ve vatandaşların akşam saatlerinde bu bölgede düzenlenecek farklı etkinliklerle değişik bir ay geçireceklerini söyledi.

 

 

Çocuklara, Hasrettin Hoca, Hacivat ve Karagöz gösterileri
Ramazan ayının vazgeçilmezi olan Ramazan Çarşısı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kuruldu. Hendek Belediyesi çocukları da unutmadı ve haftada üç gün Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere iftar sonrası çocuklara Nasrettin Hoca, Hacivat ve Karagöz gösterileri yapılıp, şişme oyun gruplarında çocuklar ücretsiz eğlenecek.

Çocuklar için ilk Nasrettin Hoca gösterisi, 28 Mayıs Pazar günü iftar sonrası Muammer Sencer Caddesi’nde yapılacak. Tüm çocuklar davetlidir.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 SGK’DAN UYARI!
SGK’DAN UYARI!
 BAYRAMLAŞMA PROGRAMI AREFE GÜNÜ YAPILACAK
BAYRAMLAŞMA PROGRAMI AREFE GÜNÜ YAPILACAK