bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

SALATALIK SERA’SINDA KENEVİR HASADI

Kısa yönden köşeyi dönme hevesi ile salatalık serasında kenevir yetiştiren bir kişi Jandarmanın operasyonu ile hayal kırıklığına uğradı

SALATALIK SERA’SINDA KENEVİR HASADI
SALATALIK SERA’SINDA KENEVİR HASADI
Bu içerik 1137 kez okundu.

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı, Pamukova İlçe Jandarma ve KOM ekipleriyle, Pamukova İlçesi, Turgutlu Mahallesinde yasadışı kenevir ekimi yapan kişilere yönelik bir operasyon icra etti.

 

Uyuşturucu madde arama köpek unsurların da katılımıyla icra edilen operasyonda; (7) ayrı sera içerisinde sulamada damıtma sistemi kullanılan ve bakımı yapılan, esrara dönüştürülmesi halinde yüzbinlerce insanın zehirlenebileceği toplam (6.372) kök kenevir bitkisi ele geçirilmiştir. Olayla ilgili olarak yakalanan (1) şüpheli gözaltına alınmıştır.

Jandarma baskını ile ele geçirilen 6.372  kök hint keneviri  ilçe tarım müdürlüğüyetkililerinin gözetiminde yakılarak imha edildi. 

Uyuşturucu ile mücadele operasyonlarına aralıksız ve kararlılıkla devam edilecektir.

Sakarya İl Jandarma Komutanlığınca; haksız kazanç elde etmek uğruna, gençlerimizi zehirleyen ve geleceğimizi karartan suçlu ve suç unsurlarına yönelik operasyonların başarısı için duyarlı vatandaşlarımızın 156 Jandarma İmdat Telefonuna bilgi vermeleri mücadeledeki etkinliği artıracaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR