bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

TOÇOĞLU’NDAN SICAK ASFALT MÜJDESİ

Toçoğlu, Hendek Tüm Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Yeni başkan Emin Kula’ya hayırlı olsun temennisinde bulundu.

TOÇOĞLU’NDAN SICAK ASFALT MÜJDESİ
TOÇOĞLU’NDAN SICAK ASFALT MÜJDESİ
Bu içerik 701 kez okundu.

   Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret eden Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Toçoğlu, beraberinde Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Belediye meclis üyesi Mahmut Nedim Alkan ve Hendek Ak parti ilçe başkanı Ali Kemal Sofu ile birlikte muhtarlar derneğine ziyaret gerçekleştirdi.

  Sakarya valisi Hüseyin Avni Coş’un Hendek Müftülük toplantı salonunda  mahalle muhtarlarının sorunlarını dinlediği toplantı ile aynı saate çakışması nedeni ile Hendek Tüm Muhtarlar derneği başkanlığına yapılan hayırlı olsun ziyareti sınırlı sayıda muhtarın katılımı ile gerçekleşti. Toçoğlu, ziyareti öncesinde  ilçede asfalt ihtiyacı olan bulvar, cadde ve sokakları gezerek incelemelerde bulundu.

    İlk yer cenaze köprüsü yolu

    Randevu saatinden önce ilçeye gelerek bir dizi incelemelerde bulunan Toçoğlu, İlçemiz Mahmutbey mahallesinde  kamuoyunda cenaze köprüsü olarak hafızalara kazınan köprünün bitmesi nedeniyle ilk asfaltlama işlemi buradan başlayacak. 

   Sıcak asfaltta öncelik sırası Çamlıca  bağlantı yolunda

    Toçoğlu; Asfaltlama işleminin sırasıyla  Çamlıca güzergahında yapılan köprülerin dolgu işlemlerinin tamamlanmasının ardından sıcak asfalt çalışması öncelikli yer olarak belirlendi. İlerleyen süreç de öncelik sırasına göre Dikmen grup yolu, Şeyhler-Sivritepe-Kocatöngel- Dereköy- Aktefek- Soğuksu-Yukarı çalıca- Kocatöngel- Aşağı Çalıca  yollarının asfaltlanacağı müjdesini verdi.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?