bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

KOMİSYON BAŞKANI HEDEF ŞAŞIRTIYOR

Kemaliye mahallesi komisyon başkanı Üstündağ bir basın açıklaması yapmış mangalda kül bırakmamış, üstü kapalı isim vermeden de sitemizi “iki kişinin söylediklerini tüm mahalle halkı söylemiş gibi haber yapan siteyi de kınıyoruz” mealinde bir açıklamada bulunmuş. İlçemizde yayın yapan internet haber siteleri de mal bulmuş mağrip gibi açıklamanın üstüne atlamışlar.

KOMİSYON BAŞKANI HEDEF ŞAŞIRTIYOR
KOMİSYON BAŞKANI HEDEF ŞAŞIRTIYOR
Bu içerik 811 kez okundu.

Kamuoyunun bilmesini isteriz ki o toplantıyı takip eden  sözde kendini gazeteci olarak lanse eden internet editörleri yaşananlara bizzat şahit oldukları halde, daha sı bizim internet sitemizde (KEMALİYEDE VİZYON PROJE) başlıklı haber de de görüleceği üzere bizler; ( mahalle halkı böyle söylüyor) gibi  çoğul bir söylem ve ifade yoktur.  

Peki ne vardır?

Sitemiz üzerinden Kemaliye’de vizyon proje başlığı ile görülebilir.

Komisyon başkanının “Projeyi biz iptal ettirdik” sözü tepki çekti

 

Mahalle sakinleri komisyon başkanına güvenmediklerini açıkça söylediler. İlerleyen süreçte söz alan mahalle komisyon başkanlığını yapan Muhammet Üstündağ, “bahse konu alanda yapılmak istenen  Kentsel Dönüşüm projesinin başta kendisi olmak üzere 6 mahalle sakininin 24’er bin lira vererek dava açıldığını, projenin iptali yönünde alınan kararda söz sahibi olduklarını söylemesi üzerine salonda bulunan mahalle sakinlerinden  tepkiler yükseldi. Bir mahalle sakini, mahkeme masrafı ve avukat ücreti olarak verdiğinizi iddia ettiğiniz ücreti mahalle sakinlerinden  kendinize ödenmesini istediğinizi neden söylemiyorsunuz? Bir diğer mahalle sakini de komisyon başkanı Üstündağ’a; “ projeye rıza göstermeyen mahalle sakinlerini proje dışında bırakmayı hangi yetkiyle yapıyorsunuz?” diyerek komisyon başkanına güven duymadıklarını söylemesi ortamı gerdi.

Mahalle halkından tepki gören komisyon başkanı hedef şaşırtıyor

Şimdi mahalle sakinleri ile yapılan toplantıda yaşananların net bir şekilde ifade edilmesi karşısında yaptığımız haberden rahatsızlık duyan,  suçluluk psikoloji’si içerisinde kendisini aklamak adına bir şey yaptığını sanan komisyon başkanı hedef şaşırtmakta, yaptığı gafın telafisi yönünde açıklama gereği duymuş. Ne hazindir ki onun bu açıklamasını da ilçemizdeki internet editörleri yayınlamakta bir beis görmemişler.

Masa başı habercileri “durmak yok yola devam”

Keşke bu açıklamanın üzerine mal bulmuş mağrip gibi atlayacaklarına salonda sözde kayıt ettikleri kamera görüntülerini tekrardan izleyebilseler, akıl süzgecinden geçirebilselerdi.  

Maalesef her zamanki gibi davranmışlar, gördüklerini, yaşadıklarını yok sayarak, (ya da kamuoyunda algı yaratmak adına video kaydı alıyor gibi yaparak)  her zaman yaptıkları gibi  başkalarının kendilerine haber servisi yapmalarını bekleyip masa başı habercilikte ne kadar usta olduklarını göstermiş oldular. Durmak yok yola devam…

http://bizimhendek.com/haber/8883/kemaliyede-vizyon-proje.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?