bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Geleceğin şampiyonları buradan yetişiyor

Çamlıca Mahallesi’nde geleceğin güreş şampiyonları yetişiyor.

Geleceğin şampiyonları buradan yetişiyor
Geleceğin şampiyonları buradan yetişiyor
Bu içerik 529 kez okundu.

Hendek Belediyesi bünyesinde Çamlıca Spor Salonu’nda, çocuklar okul sonrası spor faaliyetlere Güreş branşıyla başladı.

Hendek Belediyesi Antrenörü Ali Yıldırtan tarafından çalışmalara başlayan minik güreşçileri, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Süleyman Akıcı, Hendek Güreş İhtisas Kulübü Başkanı Harun Kaynak, Antrenör Sefer Sarı ziyaret etti.

Kötü alışkanlıklardan uzak, topluma daha faydalı bireyler

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, çocuklarla tek tek ilgilenerek “ Hendek’te, çocuklarımız için spor faaliyetlerinin daha yaygın olarak sürdürülmesi için gerekeni yapıyoruz. Bugüne kadar Spor Kulüplerimizde Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonları yetiştirdik ve yetiştirmeye davam ediyoruz. Çocuklarımızın okul sonrası ve tatillerde kötü alışkanlıklardan uzak durup, topluma daha faydalı bireyler olarak yetişmesi açısından, Belediye olarak tüm spor aktivitelerine destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. Ailelerimizi de çocuklarını spora yönlendirdikleri için tebrik ediyorum. Hendek’te, geleceğin şampiyonları yetişmeye devam edecek “ Dedi.

Aileler de çocuklarını yalnız bırakmayarak, antrenmanlarını izlediler. Çocuklar okul çıkışlarında servisle alınıp, antrenman sonrası evlerine bırakılıyor.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları