bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

YILIN İLK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ KIŞI YAZA ÇEVİRDİ

Her yıl düzenlenen Türk Sanat Müziği Konseri bu yıl yılın ilk günlerinde icra edildi. Soğuk kış gecelerini sıcağa çeviren solistler geçidi katılımcılar tarafından ayakta alkışlandılar.

YILIN İLK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ  KIŞI YAZA ÇEVİRDİ
YILIN İLK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ  KIŞI YAZA ÇEVİRDİ
Bu içerik 1123 kez okundu.

   

 

 Konuk, hayır diyemedi

     Hendek Halk Eğitim Müdürlüğünce desteklenen ve sanatçılarımıza çalışma imkanı sağlayan Hendek Halk Eğitim Müdürü Necati Tan, programın sunuculuğunu da icra eden aktif siyasete veda etmiş, daha önceki konserinde bundan böyle yokum demesine rağmen izdivaya çekildiği hayatında,  zamanından ve sağlığından da ödün vererek gelen teklifleri geri çevirmemiş ve ilçenin sosyal hayatına silinmez damga vuran  Zafer Konuk tarafından, “ İlçemiz müdürlüğü döneminde en güzel günlerini yaşıyor” sözleri ile taltif  ve takdim edildi.

 

   Bürokrasi konserde buluştu

    Geceye başta ilçemiz kaymakamı İdris Akbıyık olmak üzere, Hendek Cumhuriyet Başsavcımız Adem Aydemir, eşleri  Hakim Fatma Aydemir, Cumhuriyet Savcısı Yunus Emre Özbey,  Jandarma Garnizon Komutanı Yüz. Umut Aşık, Askerlik Şube Başkanı Yüz. Gökhan Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,  siyasi parti ve STK temsilcileri ile birlikte vatandaşlar katıldı.

 Gecede bir konuşma yapan Halk Eğitim Merkezi müdürü Necati Tan, “ her yıl geleneksel olarak icra edilen sanat Müziği Konserinde emeği geçenlere ve geceye iştirak eden katılımcılarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

 

   16 eser solistler tarafından seslendirildi

   İki bölüm halinde icra edilen yılın ilk konserinde  birbirinden güzel  24 şarkı seslendirildi. Seslendirilen şarkılardan 8’i koro tarafından seslendirilirken  diğer 16 şarkı solistler tarafından seslendirildi.  Kış günlerinin en çetin günlerinin yaşandığı ilçemizde özellikle solistler tarafından seslendirilen şarkılar soğuk kış gecelerini ısıttı.  Program sonunda  koronun  şefliğini yapan  Ayşen Cengiz hanımefendiye ilçe kaymakamı İdris Akbıyık ve  Hendek Cumhuriyet Başsavcımız Adem Aydemir çiçek takdim ederek teşekkür ettiler.

 

 

 

 

 

 

NOT: BİZİ FACE SAYFASINDAN HENDEK ŞAFAK  VE AHMET ÇİLECİ ADRESİMİZDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

AHMET ÇİLECİ - HENDEK 

NOT: GECEDEN BİR ŞARKIYI FACEBOK VE HENDEKŞAFAK SAYFAMIZDAN SANAT MÜZİĞİ İZLEYEBİLİRSİNİZ.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek