bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

CHP’de kongre hazırlığı

İlçe başkanı Azak, ilçede ana muhalefet temsilcisinin kendileri olduğunu belirterek, “Hendek bundan böyle çok farklı bir muhalefet görecek” dedi.

CHP’de kongre hazırlığı
CHP’de kongre hazırlığı
Bu içerik 1046 kez okundu.

Tüm yurt geneli CHP  örgütlerinde olduğu gibi ilçemiz CHP örgütünde de 25 Kasım 2015 Çarşamba günü  saat:14.002de ilçe kongresi icra edilecek.

Gazetemizi ziyaret eden Hendek CHP ilçe örgütü başkanı Reyhan Azak, 1 Kasım seçimlerinin ardından ilçede  siyasi açıdan çok şeyin değiştiğini vurgulayarak; “  1 Kasım genel seçimlerinde ilçemiz bazında partimize gösterilen güvenden ötürü ilçe halkına teşekkür ediyorum. Bu sonuçlar ilçemizde  esas muhalefet partisinin CHP olduğunun en güzel kanıtıdır. Biz Hendek  CHP örgütü olarak Hendek Belediye meclisinde üye bulunduramayışımızın eksikliğini hem bizler hem ilçe halkı yaşıyoruz. “ diyen ilçe başkanı Azak; “ kongre sonrasında örgüt  yapılanmamızda ve çalışmalarımızda değişikliğe gideceğiz.    

Hendek’ de kimse CHP’yi yok sayamaz

Hendek Belediye toplantılarını bizzat takip edip ilçemizi ve ilçe insanımız yakından ilgilendiren konularda görüşlerimizi kamuoyu ile paylaşacağız. Kimse Hendek’de CHP’yi yok saymasın , sayamaz.  Hendek CHP ilçe örgütü belediye meclisinde  üye bulundurmuyor olsa da üzerine düşen muhalefet görevini hakkıyla yerine getirecektir, bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Mecliste iktidar ve muhalefet kol kola

Azak, mevcut belediye melisinde gündeme gelen konularda ilçe halkı yeterince bilgilendirilmemekte, iktidar ve muhalefet terazi politikası izleyerek günü kurtarıyorlar. Bir çok konuda muhalefet  temsilcileri iktidar ile kola kolalar, öyleki ; bu birlikteliklerini belediye  mülklerini  kiralamakta bir beis görmüyorlar” diyerek önümüzdeki dönem farklı bir muhalefet izleyeceklerinin sinyallerini verdi.

Kısa süren sohbetin ardından gazetemizden ayrılan  Hendek CHP ilçe başkanı Reyhan Azak, 25 Kasım 2015 tarihinde saat:14.00’de ilçemiz Ticaret Merkezi Konferans salonunda icra edecekleri ilçe kongresine davet etti.

NOT: BİZİ FACE SAYFASINDAN HENDEK ŞAFAK  VE AHMET ÇİLECİ ADRESİMİZDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

AHMET ÇİLECİ - HENDEK

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR