bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

1 KASIM NEDEN ÖNEMLİ ?

Türkiye’nin kaderini belirleyen bir seçim olacaktır İnci ilçeleri karış karış geziyor AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, Sakarya’nın tüm ilçelerini gezerek, vatandaşlarla biraraya geliyor.

1 KASIM NEDEN ÖNEMLİ ?
1 KASIM NEDEN ÖNEMLİ ?
Bu içerik 1057 kez okundu.

 

Seçimlere sayılı günler kala, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, yoğun bir şekilde sahada çalışmalarına devam ediyor. İlçeleri gezerek esnaf ve vatandaşlarla biraraya gelen İnci, Kocaali, Karasu ve Kaynarca’da ziyaretlerde bulundu.

 

AK Parti milletin partisidir

İnci, seçimlerin tarihi bir seçim olacağını belirterek “ 13 yıldır ülkemiz istikrarlı bir şekilde hızla büyüyüp gelişti. Önümüzdeki seçimlere yalnız ülkemizde değil, dünyanın başka ülkelerinde yaşayan pek çok insan kilitlenmiş durumda. Çünkü yapılacak olan bu seçimin sonucu ülkemizi ilgilendirdiği gibi başka ülkeleri de ilgilendirmektedir. Şimdi yeni bir süreçle karşı karşıyayız. Milletimiz tekrar sandığa gidecek ve kararını verecek. AK Parti milletin partisidir. AK Parti olarak halkımızın verecek olduğu karara güveniyoruz. Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. İstikrarla büyüyen ve gelişen ülkemiz için hepimiz var gücümüzle çalışacağız. Bu seçim diğer seçimlerden çok farklı ve çok önemlidir. Türkiye’nin kaderini belirleyen bir seçim olacaktır “ Diyerek, Sakarya’nın bu seçimde gücünü bir kez daha göstereceğine inandığını söyledi.

İnci, Kocaali, Karasu ve Kaynarca’da, esnafları da tek tek ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR