bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÖZKOÇ SAKARYA’YI TARIYOR

CHP Sakarya milletvekili Engin Özkoç, Sakarya’nın ilçelerini karış karış geziyor. El teması gerçekleştirdiği vatandaşlara parti politikalarını anlatan Özkoç, vatandaşlardan gördüğü ilgiden oldukça memnun.

ÖZKOÇ SAKARYA’YI TARIYOR
ÖZKOÇ SAKARYA’YI TARIYOR
Bu içerik 656 kez okundu.

ÖZKOÇ: “BOP OLMADI TÜRKİYE’Yİ KÜÇÜK ORTADOĞU’YA ÇEVİRİYORLAR”

-“ASFALTIN ALTINA DÖŞENMİŞ BOMBALAR, ORTALARDA SERBESTÇE

DOLAŞAN CANLI BOMBALAR, HAVA SAHAMIZI DELİK DEŞİK EDEN UÇAKLAR,

…MEMLEKETİMİZİ, İNSANIMIZI UÇURUMUN KENARINA KADAR SÜRÜKLEDİLER”

-“BU SEÇİMLER, KURTULUŞ İÇİN SON ŞANSIMIZ OLABİLİR”

 

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, “Büyük Ortadoğu Projesi’nin eş başkanlığına soyunanlar, proje yarım kalınca Türkiye’yi Küçük Ortadoğu’ya yapmaya karar vermiş görünüyor. Asfaltın altına döşenmiş bombalar, ortalarda serbestçe dolaşan canlı bombalar, hava sahamızı delik deşik eden uçaklar,…memleketimizi, insanımızı uçurumun kenarına kadar sürüklediler. Bu seçimler, kurtuluş için son şansımız olabilir” dedi.

CHP milletvekili adayları ve parti yönetimi, dün de Ferizli ve Söğütlü’de seçim çalışması gerçekleştirdi.

CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, Ferizli İlçe Başkanı Rüştü Yüksek, parti yöneticileri, kadın kolları ile milletvekili adaylarının işbirliği içinde yürüttükleri çalışma kapsamında, önce iki ilçenin merkezindeki esnaf ve vatandaş ziyaret edildi. Akşam saatlerinde de gruplar halinde 20 köye gidildi.

Bu kapsamda Akarca, Kurudil, Maksudiye ve Beylikkışla köylerini ziyaret eden Özkoç, vatandaşlara mutlaka sandığa gitmeleri yönünde çağrı yaptı. Önümüzdeki seçimlerin ülkenin kaderini belirleyecek öneme sahip olduğunu vurgulayan Özkoç, özetle şöyle konuştu:

“90 yıllık cumhuriyet tarihinde devlet hiç bu kadar aciz duruma düşmemişti. İstihbarat birimleri hiç bu kadar çökertilmemişti. Halkın devlete güveni hiç bu kadar sarsılmamıştı. Barış süreci dediğiniz süreç içinde PKK’nın asfalt altına döşediği bombalar, evlatlarımızı şehit düşürüyor. Suriye politikanız yüzünden ülkede elini kolunu sallayarak dolaşan IŞİD militanları, canlı bombalar, onlarca insanımızı öldürüyor. Sınır boyumuzda hava sahamız delik deşik ediliyor. Hükümet ne yapıyor peki? Bırakın çözüm üretmeyi, bu süreçten nasıl çıkabileceğimize dair bir ışık bile sunmuyor. Ne olacak bu ülkenin terör politikası, Suriye politikası ve tüm bunların kırılganlığıyla kriz eşiğine gelmiş ekonomi politikası. Hükümetin sunduğu hiçbir şey yok ortada.

SORUNLARI ÇÖZECEK BİR MECLİS OLUŞTURUN

Bu enkazı ortadan kaldıracak, ülkeyi her alanda krizin eşiğine getiren politikaları silbaştan yenileyecek bir yönetime ihtiyaç var.

Bunu şimdi kuramazsak, yarın hepimiz için çok geç olabilir. Seçimler, ülkemiz için çocuklarımızın geleceği için, hayatı için, canı için tarihi önem taşıyor.

Sandığa gidin, oyunuzu kullanın. Sorunları çözecek bir Meclis oluşturun.

Bugünümüzü karartan; ülkedeki yönetim boşluğudur. Saray için değil, hesaplar çıkarlar için değil, sadece halk için çalışacak bir yönetimle tüm sorunlarımız aşılır, aşılacak.

Biz terör örgütlerinin kol gezmediği, insanlarımızın çocuklarını güvenle okula gönderdiği, sokağa çıkabildiği, alışveriş edebildiği, güvenlik kaygısı taşımadığı bir Türkiye istiyoruz. Huzuru ve refahı istiyoruz.

Ülkeye yön verilecek olan yer; Meclis’tir. Doğru insanları Meclis’e gönderin. Halk için çalışmak bizim, doğru insanları oraya göndermek de sizin vebaliniz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR