bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

TOLGA & ÖZGE ÇİFTİ KIR DÜĞÜNÜ İLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER

İlçemiz SGK’dan emekli doktor Dr. Zafer – Semra Özan çiftinin biricik evladı Tolga Özan, hayatını İstanbul’da ikamet eden Nuri-Gülten Karakulak ailesinin güzel kızı Özge hanımefendi ile hayatını birleştirdi. Adapazarı Serdivan ilçesi Sultan Sarayı Garden’da yapılan kır düğününe çok sayıda Hendek’li katılarak hem çiftlerin bu mutlu günlerine şahit oldular hem de Özan ailesinin mutluluklarına tanıklık ettiler.

TOLGA & ÖZGE ÇİFTİ KIR DÜĞÜNÜ İLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER
TOLGA & ÖZGE ÇİFTİ KIR DÜĞÜNÜ İLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER
Bu içerik 3105 kez okundu.

 

Sıcak bir atmosferde başlayan kır düğününde Gelin ile Damadın   sahneye gelişinde davetliler  yeni çiftlere alkışları ile destek verdiler. Dans müzği eşliğinde sahne alan çiftler  ettikleri dans ile misafirlerine hoş geldiniz dediler.

Dans seromonisinin ardından  düğün pastasını birlikte kesen çift daha sonra  kesilen pastadan  birbirlerine ikram etmelerinin ardından masaları birlikte gezerek hem misafirlerine hoş geldiniz dediler,  cemiyete katılan çok sayıda misafirlerde gelin damada mutluluk temennilerinde bulunurlarken hediyelerini  genç çifte taktılar. Gelin ve damat her bir masayı ayrı ayrı ziyaret eiller ve  bu mutlu günlerine ortak olan  dostları ile  mutluluk fotoğrafı çektireren an’larını ölümsüzleştirdiler.

 

 

 

Kalabalık bir davetlinin katılım gösterdiği geceye  ilçemizin yetiştirdiği ender insan  Hendek milletvekili ve eski Orman Bakanı Nevzat Ercan, eski belediye başkanı Kamil Kamışoğlu ile birlikte ilçe esnafı katılım gösterdi.

Özan ailesi bu mutlu gecelerinde cemiyetlerine katılan her bir misafir ile yakından ilgilendiler ve mutluluklarına ortak olan dost ve sevenlerine teşekkür ettiler.

 

 

 

İlçemizde uzun yıllar SSK doktorluğu yapan Dr. Zafer Özan, emekliliğinin ardından bir süre muayene açtı ve mesleğini muayenede devam ettirdi. Daha sonra muayenesini kapatarak  ilçemizdeki kamu ve özel kuruluşlarda görev yapmaya başladı. Özan ailesi evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizim Hendek ailesi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diler  aile büyüklerinede  Allah tamamına erdirsin diyoruz.   AHMET ÇİLECİ - HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR