bizimhendek.com
Advert

SAKAL NE DEMEK İSTEDİ?

Yaklaşan Hendek AK Parti ilçe teşkilatı ilçe başkanlığı başkanlık seçimleri kongresi öncesinde bazı basın yayın organlarında kendisine atfen söylediği iddia edilen, “ Belediye başkanlığı garantisi isterim” şeklinde bir söylemi olmadığını yaptığı yazılı açıklama ile kamuoyuna duyurdu. *********************************************************************************

SAKAL NE DEMEK İSTEDİ?
SAKAL NE DEMEK İSTEDİ? admin
Bu içerik 2259 kez okundu.

PEKİ SAKAL, BU AÇIKLAMAYI NİÇİN YAPMA İHTİYACI DUYDU

Sakal, “ Hendek AK Parti kurucu başkanı olarak  3 dönem görev yaptım. Bu zaman süreci içerisinde hiçbir ortamda  böyle bir ifadem olmamıştır. Kaldıkı  aynı süreç içerisinde her zaman ( makam ve mevki  beklentisi  içerisinde  olmadığımı sadece davaya gönül veren bir gönül eri olarak her zaman partimin bir neferi olduğumu ve sadece  verilecek her bir göreve hazır olduğumu) açıkça deklare ettim.

YAKIŞTIRMALARDAN RAHATSIZ

Ne yazı ki ,uzun zamandır, gerek medya, gerek sosyal medya, sokaktaki fısıltı gazetesi ve halk arasında şahsım ile alakalı Ak Parti nin kongre sürecinde adımız, gerçeği yansıtmayan farazi söylemler ile anılması karşısında hiçbir açıklama yapma gereği duymuyorum!!!!

 

Ben Hiçbir yere aday değilim.

-Ak Parti kurulduğunda, ülke de havanın en puslu olduğu göz gözü görmediği denizlerde fırtınanın kopmak üzere olduğu,

 -28 Şubat süreçlerinin arefesinde, Başta ordu nun ve sol cenah ın İrticai faaliyetler maskesi altında Muhafazakâr kesime karşı fütursuzca savaş açtığı,

- İmam Hatiplerin Kur’an kurslarının kapatıldığı,

 -Türbanlı kızlarımızın üniversitelere kapalı, oldukları için okullara alınmadığı,

- Askere giden evlatlarımızın Annelerinin, yemin törenlerine başları kapalı olduğu için sokulmadıkları,

-Kamu kurumlarında çalışan, asker polis devlet memurlarının Cuma Namazı na gitmekten imtina ettiği çekindiği  

-Özetle, Korku imparatorluğunun hüküm sürdüğü, günlerde

Ak Parti nin Kurucu İlçe Başkanısın dediklerinde, ‘’gazamız mübarek olsun’’ diyerek başladığım günde de ADAY OLMADIĞIM GİBİ   !!!!!!  Bu günde aday değilim.

 

Bu düşünce ile, buradan herkes istediğini çıkartmakta  da, anlamakta da özgürdür.

 

                                                                              Şenay Sakal

                                                            Hendek Ak Parti Kurucu İlçe Başkanı 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Akpartili     2020-02-15 Bu zamana kadar ilce baskanliği yapan arkadaslara sesleniyorum..bu partinin bu hale gelmesini sizlerin eseri..bırakın inatlasmayı gelin yeni bir yüz..efendi..saygili ..ankara bunu görmüş ve atamış ..sizde artık görun..inatlasmayi birakin..ogencin yaninda hasan serdar baykalin etrafinda birlesin..gönulden akpartili biri olarak soyleyeceğim budur..
Selim 54     2020-02-14 Şenay başkan kurucu başkan olduğu zaman da ben aday olmadım görev verildi, layıkıyla da yaptım diyor. Şenay başkan bu parti de hiç bir zaman makam mevki peşinde olmamıştır ve belki de 3 dönem üst üste ilçe başkanlığı yapıp da belediye başkanı yada millet vekili olmayan 3/5 kişiden birisidir. Bugün de aday değilim ama başkanlık için aday gösterilirsem yaparım diyor. Bence de Ak parti Hendek teşkilatının kendisi gibi kırgınlıkları ve küskünlükleri bitirecek bir abiye ihtiyacı var.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!