bizimhendek.com
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

Akyazı Altındere mahallesinden Ahmet Bir, Yeşilvadi mahallesinden Yadikar Yayan ve Aksu mahallesinden Mevlüt İlerlemiş vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 647 kez okundu.

VEFAT

Altındere Mahallesinden Ahmet, Veysel, Bekir, Osman, Arslan ve Ali Kemal Bir’in amcaları, Ahmet Bir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Altındere Camiinde Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Altındere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

NOT: Cenazeye gitmek isteyenler için saat 11.30’da Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.

Osman Bir
0532 497 72 67

 

VEFAT

Yeşilvadi Karaçökek Mahallesinden Hacı Kamil Yayan’ın eşi, Düzce İmamlarından Süleyman, İlçemiz Esnaflarından Selman, Zülküf, İsmail ve Hasan Ali Yayan’ın anneleri, Yadikar Yayan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilvadi Camiinde Cuma namazına müteakip Kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Not: Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12.15’de Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.

Selman Yayan
0535 354 60 97

 

VEFAT

 

Aksu Mahallesinden Merhum Dursun İlerlemiş’in oğlu, Musa, Mahmut, Muhammet ve Mustafa İlerlemiş’in ağabeyleri, Abdurrahman, Vasfi ve Yunus İlerlemiş’in babaları, Zekeriya Tüz’ün kayınpederi, Mevlüt İlerlemiş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aksu Mahallesinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Aksu Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilcektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Nuran İnanç
0541 614 89 42

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!
Bayraktar; “ AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR. YÜZÜ GÜLMEYEN İNSANLAR ÜLKESİ OLDUK”
Bayraktar; “ AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR. YÜZÜ GÜLMEYEN İNSANLAR ÜLKESİ OLDUK”