bizimhendek.com
Advert

Ramazan Öge, ilçemize imam Şinasi Karayel’i, o da oğlunu kazandırdı

İŞTE LİYAKAT Türkiye genelinde yapılan ‘En güzel kur’an okuma’ yarışmasında derece alan Recep Karayel Mihraba’da Minber’e de yakıştı.

Ramazan Öge, ilçemize  imam Şinasi Karayel’i, o da oğlunu kazandırdı
Ramazan Öge, ilçemize  imam Şinasi Karayel’i, o da oğlunu kazandırdı admin
Bu içerik 2259 kez okundu.

 

ELLER ELAZIĞ DEPREMZEDELERİ İÇİN AÇILDI

Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemiz camilerinde de yakın zaman önce 6.8’lik depremle karşılaşan Elazığ’lı depremzedeler için Kur’anı Kerim okundu. Hendek İlçe Müftüsü Mürteza Gür tarafından depremde hayatlarını kaybedenler için dua edilirken depremde yaralanan vatandaşlar içinde acil şifa niyazında bulunuldu.

ÖGE ,KARAYELİ O DA MAHDUM'UNU İLÇEYE KAZANDIRDI

İlçemize 99 depremi öncesinde dönemin siyasetçisi DSP Hendek İlçe Başkanı Ramazan Öge tarafından ilçemiz Yeni Camiye kadrosu atanarak ilçemize kazandırılan  imam Şinasi Karayel, mahdumunu da kendi çizgisinde yetiştirerek ilçemize kazandırdı.

TEDBİRİNİ AL TAKDİRİ ALLAH’A BIRAK

Hutbeye çıkan genç kardeşimiz yaptığı konuşmasında; “ Deprem, yangın ve sel gibi felaketlerin zamanını ve hangi şiddette olacağını Allah’tan başkası bilemez. Müslümana düşen görev bu tür olası afetlere karşı bilimin ışığında gereken tedbirleri almaktır” dedi.

MAŞALLAH

En güzel Kur’an okuma yarışmasında derece alan kardeşimiz Recep Karayel okuduğu ayeti kerimeler, minberde verdiği hutbe vaazı ve kıldırdığı Cuma namazı ile cemaatin gönlündeki yerini daha bu genç yaşında aldı. Billur gibi sesi, kural va kaideye uygun okuması ve kıldırdığı Cuma namazı cemaatten övgü alırken liyakat kurallarının ne şekilde olması gerektiğinden de örnekler sergiledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!
Bayraktar; “ AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR. YÜZÜ GÜLMEYEN İNSANLAR ÜLKESİ OLDUK”
Bayraktar; “ AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR. YÜZÜ GÜLMEYEN İNSANLAR ÜLKESİ OLDUK”