bizimhendek.com
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

Başpınar mahallesinden Hidayet Tarım , Dereboğazı mahallesinden Nesibe İnce ve Başpınar Mahallesinden Mustafa İskefiyeli vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 1244 kez okundu.

VEFAT

Başpınar Mahallesinde ikamet eden, Şevket Tarım’ın oğlu, Önder ve Şener Tarım’ın babaları, Hasan Sütlü ve Abdullah Şentürk’ün kayınpederi, Hidayet Tarım vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ev Adresi: Başpınar Mahallesi 1112. Sokaktaki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilecek.

0532 431 24 49
Abdullah Şentürk

 

VEFAT
 

Dereboğazı Mahallesinde ikamet eden, Merhum İsmail İnce’nin gelini, Muradiye eski Muhtarı Harun Çetinkaya’nın kızı, İsmail ve Süleyman Çetinkaya’nın ablaları, Cevdet Olgun’un dünürü, Ekrem İnce’nin yengesi, Kamil İnce’nin annesi, Ali İnce’nin eşi, Nesime İnce vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Ekrem İnce
0544 382 54 54

 

VEFAT

Başpınar Mahallesinden, Hasan, Yeni Mahalle Muhtarı İsmet ve Muammer İskefiyeli’nin babaları, Sinan ve Önder İskefiyeli’nin dedeleri, hacı Mustafa İskefiyeli vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İsmet İskefiyeli

0533 740 41 49

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!
Bayraktar; “ AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR. YÜZÜ GÜLMEYEN İNSANLAR ÜLKESİ OLDUK”
Bayraktar; “ AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR. YÜZÜ GÜLMEYEN İNSANLAR ÜLKESİ OLDUK”