bizimhendek.com
Advert

BABAOĞLU'NDAN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elazığ ve Malatya’yı derinden etkileyen deprem sonrası, Hendek halkının afetzedelere yardım ulaştırmak amacıyla yoğun talepleri bulunmaktadır. Bilinmesini isterim ki; depremin meydana geldiği andan itibaren Hendek Belediyesi olarak AFAD ile koordineli bir şekilde, süreç takip edilmektedir. Depremi yaşayan ve en iyi anlayan bu şehrin insanları olarak, özellikle acil ihtiyaçların neler olduğu konusunda ekiplerimiz tarafından deprem bölgesinden sürekli bilgi akışı sağlanmaktadır.

BABAOĞLU'NDAN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
BABAOĞLU'NDAN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME admin
Bu içerik 1104 kez okundu.

Deprem bölgesinden alınan son bilgilere göre; barınma, ısınma, giyim, gıda, su, bebek bezi ve maması başta olmak üzere depremzede vatandaşlarımız için hiçbir eksiğin olmadığı, hatta bölgede ihtiyaç fazla yığılma olduğu anlaşılmıştır. Şuan itibariyle yapılacak nakdi yardımlar daha uygun olacaktır.

AFAD ve ilgili kurumların koordinesinde bölgeden gelecek kan dahil acil ihtiyaç durumuna göre Hendek Belediyesi olarak teyakkuzda olduğumuzun bilinmesini isteriz. Depremin olduğu andan itibaren devletimiz ve yüce milletimiz tüm imkânlarıyla depremzede vatandaşlarımız için seferber olması ne kadar büyük bir millet olduğumuzu bir kez daha göstermiştir.

Yardımsever ve kadirşinas Hendek halkına şükranlarımızı borç biliriz. Kardeşliğimiz daim olsun. Süreçle ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 444 54 03 numaralı iletişim merkezimizi arayarak bilgi alabilir, ya da 0555 888 54 03 numaralı WhatsApp iletişim hattına mesaj atabilir.

Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara ve depremden etkilenen tüm şehirlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Dualarımız sizinle, kalbimiz sizinle. Rabbim milletimizi korusun.

DEPREMZEDELERE NAKDİ BAĞIŞ
Afetzede vatandaşlarımızın bir an evvel yaralarının sarılması için yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız, AFAD koordinesinde başlatılan kampanyaya nakdi yardımda bulunabilir.

????AFAD SMS
???? DEPREM yazıp 1866’ya SMS göndererek afetzede vatandaşlarımıza 10 lira bağışta bulunabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!
Bayraktar; “ AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR. YÜZÜ GÜLMEYEN İNSANLAR ÜLKESİ OLDUK”
Bayraktar; “ AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR. YÜZÜ GÜLMEYEN İNSANLAR ÜLKESİ OLDUK”