bizimhendek.com
Advert
Advert

BABAOĞLU : “HEDEFİMİZ OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞU”

Spora ve sporcuya büyük değer veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, çalışma yoğunluğundan fırsat buldukça sporcuları ziyaret ediyor ve antremanlarını izliyor.

BABAOĞLU : “HEDEFİMİZ OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞU”
BABAOĞLU : “HEDEFİMİZ OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞU” admin
Bu içerik 219 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

HEDEFİMİZ OLİMPİYAT ŞAMPİYONLARI ÇIKARTMAK

Hendek ilçemizdeki genç nüfusa dikkat çeken Babaoğlu; “ ilçemiz bu açıdan çok şanslı. Gerek yetişmiş sporcular gerekse o yetişmiş sporcularımızın yetiştirdiği sporcular olarak ilçemiz adeta bir  sporcu şehri.  İlçe olarak sadece tek bir spor dalında değil bilakis sporun hemen hemen her dalında  sporcularımız mevcut. Hendek Belediyesi olarak şimdiye kadar Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonları çıkarttık ve çıkartmaya devam ediyoruz, edeceğiz” diyen Babaoğlu hedeflerinin Olimpiyat Şampiyonları çıkartmaktır” dedi.

EMEĞİ GEÇENLERİ TEBRİK EDİYORUM

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözü istikametinde ilerleyen başkan Babaoğlu, antreman ziyaretinde; “  çağımızın en büyük hastalığı olan uyuşturucu belasından çocuklarımızı uzaklaştırmak, hiç bulaştırmamak adına gençlerimize spor yapmayı sevdiriyor bu prensip doğrultusunda gençlerimizi ödüllendirmek suretiyle  teşvik ediyoruz.  Gençlerimize sporu öğreten, sporcularımızın üzerinde büyük emeği olan hocalarımıza teşekkür ediyorum” diyerek sporculara başarılar diledi.

SAKARYA-DHA-FOTOĞRAFLI-AHMET ÇİLECİ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA