bizimhendek.com
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Lütfiyeköşk mahallesinden Ziver Yeşilsancak, Yenimahalleden Hasan Çakal , Karagalı hanbaba mahallesinden Remzi Çengel ve Yeşilköy mahallesinden Emine Yaman vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 278 kez okundu.

VEFAT

Lütfiye Köşk Mahallesinden merhum Hüseyin, Osman ve İsmail Yeşilsancak’ın ağabeyleri, Ersin Yeşilsancak’ın babası, Ziver Yeşilsancak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Lütfiye Köşk Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından  Lütfiye Köşk Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Not: Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12 15 te merkez büyük camii önünden araç kaldırılacaktır.

Ufuk Yeşilsancak

0505 230 66 51

 

VEFAT

Yeni Mahalleden Merhum Ethem Çakal’ın oğlu, Ömer Yıldız’ın Dünürü, Burak Yıldız’ın kayınpederi, Erol ve Gökhan Güler’in dayıları, Kadir ve Barış Çakal’ın amcaları, Hüseyin, Ali, Leyla, Suzan, Hanım ve Neşe Çakal’ın ağabeyleri, Ziynet Yıldız’ın babası Hasan Çakal vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ev adresi: Mustafa Asım İlk okul yanı

Hüseyin Çakal

0535 696 86 11

 

VEFAT

Kargalı Hanbaba mahallesinden fevzi Çengel’in kardeşi, Cüneyt Çengel’in babası, Adil ve Adnan Çengel’in amcası Serken Çamural, Murat Güllü ve Erkan Kanar’ın kayınpederi Remzi Çengel vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kargalı Hanbaba Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından  Kargalı Hanbaba Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Murat Güllü

0533 021 03 52

 

Yeşilköy Mahallesinden Mehmet Yaman’ın eşi, Merhum Bedri ve Merkez lokantası şefi Metin Yaman’ın anneleri, İsmail Özkür ve Mustafa Nalbant’ın kayınvalidesi, Fatih Özkür ve Yalçın Nalbant’ın ananeleri, Bülent Yaman’ın babaannesi, Emine Yaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilköy Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilköy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Not: Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15 de Merkez Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.

Fatih Özkür

0532 373 58 28

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
HENDEK’DE YENİ YILDA HİZMET ATAĞI
HENDEK’DE YENİ YILDA HİZMET ATAĞI