bizimhendek.com
Advert
Advert

İNCİ İŞ BAŞINDA…

ÖNEMLİ OLAN HEDEFE ODAKLANMAK, İŞİN KÜÇÜĞÜ BÜYÜĞÜ OLMAZ Hendek Rasimpaşa Derneği başkanlığını yürüten 25. Dönem milletvekili Ali İnci’nin gayretleri neticesinde dünyanın sayılı camileri arasında yer alan Rasimpaşa camisinin proje doğrultusundaki çalışmalarda sona gelindi.

İNCİ İŞ BAŞINDA…
İNCİ İŞ BAŞINDA… admin
Bu içerik 1017 kez okundu.

YAKLAŞIK 30 MİLYON HARCANDI

Başladığından günümüze kadar gelen süreç içerisinde yaklaşık 30 milyon TL harcama yapılan caminin son çalışmalar sonrasında camiden çok külliyeyi andırması dikkat çekiyor.

SADECE  CAMİ DEĞİL KÜLLÜYE

Caminin alt katında yapılan çalışmalara kısaca baktığımızda taziye evi, aşevi,  Lise ve  Üniversite gençliğimize hitap edecek kütüphane, cami bahçesinin bir köşesine erkeklere yönelik  dinlenme ve çay evi  cemaat tarafından diğer köşesine de bayanlara yönelik yapılan ve içerisinde annelerin çocuklarını emzirebileceği, altlarını değiştirebileceği bölümlerin bulunuyor olması anneler tarafından çok isabetli bulundu.

5 MİLYONA İHTİYAÇ VAR

Dernek olarak piyasaya borçlarının bulunmadığını ifade eden İnci; “ Allah’ın izni ile camimiz din kardeşlerimizin hayırlarıyla bu günlere geldi. Projenin tamamlanması için yaklaşık 5 milyon TL’ye ihtiyaç olduğunu söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
HENDEK’DE YENİ YILDA HİZMET ATAĞI
HENDEK’DE YENİ YILDA HİZMET ATAĞI