bizimhendek.com
Advert
Advert

Başkan Babaoğlu gazetemizi ziyaret etti

Özüne dönen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile gazetemizi ziyaret etti ve günümüzü kutladı.

Başkan Babaoğlu gazetemizi ziyaret etti
Başkan Babaoğlu gazetemizi ziyaret etti admin
Bu içerik 361 kez okundu.

Parti değiştirmesinin kamuoyunda yansımalarının kendisi adına sevindirici olduğuna vurgu yapan Babaoğlu; “ o günün koşullarında ilçe halkıma verdiğim bir söz vardı. ( sizi bırakmayacağım) demiştim  ve bırakmadım. Bugün geldiğimiz noktada koşullar değişti, şartlar değişti. Yuva kabul eden sayın Genel Başkanım Devlet Bahçeli’ye  şükranlarımı sunuyorum. MHP Belediyeciliğinin nasıl yapıldığını göstereceğim” diyerek aldığı sorumluluğun idrakında olduğunu söyledi.

HER ŞEY HENDEK İÇİN

Başkan Babaoğlu, “trafik master programının yakın zamanda , toplu konut hamlesinin baharda start alacağını, akıllı projeri hayata geçirerek ilçe halkımızın daha mutlu ve huzurlu olması adına aynı şevk ve ilk günkü heyecanla çalışmalarımız devam edecek. Her şey Hendek için” dedi.

Günün anısına hediyesini veren başkan Babaoğlu’na aldığı bu karar başta kendisine, çalışma arkadaşlarına, ilçemize ve ilçe halkımıza hayırlar getirsin. Allah utandırmasın…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
HENDEK’DE YENİ YILDA HİZMET ATAĞI
HENDEK’DE YENİ YILDA HİZMET ATAĞI