bizimhendek.com
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Tuzak mahallesinden Hacı Hasan Aygün, Aksu mahallesinden Sadık Yaniç ve Sarıyer mahallesinden Hüseyin Çakmak vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 57 kez okundu.

VEFAT
 
Tuzak Mahallesinden Hüseyin, Yakup, Ali ve Mahmut Aygün’ün babası, Hacı Hasan Aygün vefat etmiştir. Cenazesi bugün Tuzak Mahallesinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Tuzak Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 
0545 470 62 30
Hasan Köksal Aygün
 
 VEFAT
Aksu Yurtluk Mahallesinden Hasan ve İbrahim Yaniç’ın babası, Musa ve Ali Yaniç’ın amcası, Sadık Yaniç vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aksu Mahallesi Şehit Zekeriya Gözyuman Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Aksu Yurtluk Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhume Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
NOT: Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12.00’de Büyük Cami önünden araç kaldıracaktır.
 
Murat Yaniç
0534 336 72 32
VEFAT
Aslen Trabzonlu olup İlçemiz Sarıyer Mahallesinde ikamet eden Osman, Seyfettin ve Merhum Ahmet Bakır’ın dayısı, Uzuncaorman Mahallesinden Muammer Paslı’nın eniştesi, İlçemiz Esnaflarından Resul Çakmak’ın babası, Hüseyin Çakmak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sarıyer Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Sarıyer Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
NOT: Cenazeye gitmek isteyenler için Saat 12.15’ de Büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.
0536 624 69 13
Resul Çakmak

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
HENDEK’DE YENİ YILDA HİZMET ATAĞI
HENDEK’DE YENİ YILDA HİZMET ATAĞI