bizimhendek.com
Advert
Advert

MECLİSDE HENDEKLİLİK RUHU, AYRISI GAYRISI YOK BİZ HENDEKLİYİZ…

Yurtta SULH, Dünyada SULH, Meclisde SULH… İlave gündem maddesi ile 16 gündem maddesi BBP, AKP ve MHP üyelerinden oluşan karma meclis, gündem maddelerinin hepsini OY BİRLİĞİ ile geçirerek Hendek’de birlik ve beraberliğin devam ettiğinin işaretini verdi.

MECLİSDE HENDEKLİLİK RUHU, AYRISI GAYRISI YOK BİZ HENDEKLİYİZ…
MECLİSDE HENDEKLİLİK RUHU, AYRISI GAYRISI YOK BİZ HENDEKLİYİZ… admin
Bu içerik 399 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

RAHMET VE MİNNETLE ANDI

Meclis başkanı Bababoğlu meclis açılında 10 Ocak gazeteciler gününü kutladı ve 24 Ocak günü  ilçemizin yetiştiği değer olan Şehit Ali Gaffar Okkan’ı rahmet ve minnetle anarak meclis oturumunu açtı.

MECLİS ÜYELERİNE  FORMA HEDİYE ETTİ  19 OCAK’DA  MAÇA DAVET ETTİ

Gündeme geçmeden önce 1949 yılında kurululan ilçemizin güzide takımı Hendekspor kulüp başkanı Adil Karabulut mecliste  teşekkür ve davet konuşması yaptı.

Karabulut;  “  2019 yılı içerisinde  Hendekspor kulübü  arkadaşlarımızla birlikte bize tebliğ edilmişti. Kulübümüzün  kuruluşunun 70 inci yılı münasebeti değerli meclis üyelerimize  hediye olarak  birer forma  getirdik. 19 Ocak tarihinde gurubumuzda lider olan Kütahyaspor  ile sahamızda maçımız var. Sizlere merhab demek amacıyla buraya geldik, müsabakamızda sizleride yanımızda görmek arzusundayız. Sizlere de kolay gelsin iyi çalışmalar diliyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

BİZ ÇARŞI DEĞİLİZ HER ŞEYE KARŞI DEĞİLİZ

AKP gurup sözcüsü Hamit İsmailoğlu meclisteki birliktelikle ilgili olarak kamuoyunun bilmesi adına açıklamada bulundu. İsmailoğlu; “Biz çarşı değiliz, her şeye karşı değiliz” dedi.

İsmailoğlu açıklamasında; “ toplumumuzda şöyle bir algı var. Meclisteki muhalefet iktidarın her dediğine hayır demesi yönünde beklenti içerisnde. Bizim gurubumuzun içinde de biz bu milletin çıkarına ve kamunun zararına olmayan her gündem maddesine geçerli, ( EVET)  oyu veriyoruz. Çünkü bizi buraya seçerek gönderen vatandaşlarımız  bu memlekette iyi şeyler yapılması için seçmişler. Ben ve arkadaşlarım üzerimize düşen görevi layıkıyla yaptığımıza inanıyoruz. “ diyen İsmailoğlu bir futbol takımından örnek vererek devam ettirdiği konuşmasında; “  bu düşünce  takımın antremanını izlemeden çıkan kadroyu eleştirmeye benziyor. Biz her maddeyi gurupta tartışıyoruz. Milletin ve Hendek’in yararına olduğuna kanaat getirdiğimiz her şeye EVET veriyoruz. Bu böyle de olacak. Biz her şeye muhalefet edin anlayışa sahip değiliz.  Biz çarşı gibi herşeye karşı değiliz” sözleri mecliste gülüşmelere yol açtı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA