bizimhendek.com
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Dereboğazı mahallesinden Sevdiye Yoğurucu ve Kargalı Yeniköy mahallesinden Cemal Kargacı vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 114 kez okundu.

VEFAT

Dereboğazı Mahallesinden merhum Sebahattin Yoğurucu’nun (Arnavut) eşi, merhum Seniha Özkan, Neziha Meriç, Hafize İsmailoğlu ve Zekiye Yoğurucu’nun   anneleri, İsmail, İbrahim Devrim ve merhum Ümit, Hasan Akduman’ın halaları, Saim Özkan, merhum Hamit Meriç ve Zeki İsmailoğlu’nun Kayınvalidesi, İsmail Gürlü ve Mehmet Feza’nın  yengeleri, Sevdiye Yoğurucu vefat etmiştir. Cenazesi bugün  Yeni Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından ilçemiz  Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İsmail Devrim

05322855453

VEFAT

Kargalı YeniKöy Mahallesinden Pehlivan Haran’ın oğlu Hasan, hüseyin ve Ali Çakar’ın enişteleri, İbrahim Yıldırım ve Metin Demiryolu’nun kayınpederi, Cemal Kargacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kargalı YeniKöy Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kargalı YeniKöy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhume Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hamit Demiryolu

0539 248 13 58 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
HENDEK’DE YENİ YILDA HİZMET ATAĞI
HENDEK’DE YENİ YILDA HİZMET ATAĞI