bizimhendek.com
Advert
Advert

YILIN İLK BOMBASI...BABAOĞLU YUVAYA DÖNÜYOR…

Hendek Belediye Başkanı Turgut Baboğlu aldığı kararla zorunlu şartlar nedeniyle ayrıldığı yuvasına, MHP’ye dönme kararı aldı.

YILIN İLK BOMBASI...BABAOĞLU YUVAYA DÖNÜYOR…
YILIN İLK BOMBASI...BABAOĞLU YUVAYA DÖNÜYOR… admin
Bu içerik 2019 kez okundu.

KOLTUĞU 20 YILLIK YEREL İKTİDARIN ELİNDEN ALMIŞTI

31 Mart mahalli seçimlerinde zorunlu olarak yuvasından ayrılıp BBP partisi logosu altında Hendek Belediye Başkanlığı seçimlerine girip Hendek halkının teveccühü doğrultusunda  iktidarın elinden  belediye başkanlığını kazanan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, aldığı  karar ile yuvasına, MHP’ye dönüyor.

KAMUOYU İLE PAYLAŞMASI AN MESELESİ

Güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre Babaoğlu’nun MHP’ye geçişinin bilgisini belki yarın belki yarından da yakın bir zamanda paylaşacağı yönünde.

GİDECEĞİM ADRES MHP…

Turgut Babaoğlu bu kararı öncesinde Sakarya yerel gazetesinde  Parti değiştireceği iddialarıyla ilgili konuşmuş, Hendek Belediye Başkanı Babaoğlu, “Eğer bir partiye geçeceksem bu MHP’den başkası olmaz, bunu söyleyebilirim” demişti.

ALGI AMACINA ULAŞMADI

Yaklaşık olarak son 15 gündür bazı troller tarafından kamuoyuna ( AK Parti meclis üyesi Hamit İsmailoğlu  Hendek AK Parti ilçe başkanlığına ve akabinden de Hendek Belediye Başkan yardımcılığı görevine getirileceği) söylentileri ayyuka çıkmış bu algıyı desteklemek içinde , ( Turgut Babaoğlu Sakarya milletvekili  ve AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile iki kez gizlice buluştular)  söylemleriyle algıyı kuvvetlendirme yolunu seçmişlerdi.  

HAYIRLI OLSUN

AK Parti trollarının sosyal medya üzerinden yaptıkları kara propagandalar amacına ulaşmadı ve Hendek Belediye Başkan adayı seçiminde  yanıldıkları gibi bu kezde yanıldılar. Karar Babaoğlu’na , MHP’ye ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun.

FOTOĞRAFLI –DHA-AHMET ÇİLECİ HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA