bizimhendek.com
Advert

Kocaman bir aileyiz

Demirören Haber Ajansı (DHA), Haberlisin.com ve Ajans Güven çalışanları Picasso Garden Cafe&Restoran’da yemekte buluştu.

Kocaman bir aileyiz
Kocaman bir aileyiz admin
Bu içerik 190 kez okundu.

Sakarya’dan haberdar olmak isteyenlerin takip ettiği www.haberlisin.com çalışanları ile DHA Sakarya çalışanları yemekte bir araya geldi. Picasso Garden’da gerçekleşen buluşma oldukça keyifli anlara sahne oldu. DHA Sakarya Temsilcisi Güven Hasbaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda yeni dönemin yol haritası konuşuldu. Haberlisin.com ve Ajans Güven ailesinden Yunus ArslanHale OktayEbru BulutBartu İnceAysima Kortak ile DHA çalışanlarının katıldığı gecede ekibe dahil olan isimler samimi bir ortamda sohbet ettiler.

Demirören Haber Ajansı (DHA)Sakarya Temsilcisi Güven Hasbaş’ın olmasıyla birlikte Sapanca’nın dışında ki ilçelerde görev alan isimlerde değişti. Hasbaş’ın temsilci olmasıyla birlikte Ramiz Kaan Oktar’da DHA ailesine katıldı. Oktar gündemi takip etmenin yanı sıra, kendi imzasıyla yine özel haberlerine devam edecek.

DHA Sapanca’da İsa Çiçek ile yola devam ediyor. Çiçek her zaman olduğu gibi en doğru haberi en hızlı şekilde aktarmaya devam edecek.

DHA Hendek’te Ahmet Çileci bayrağı devraldı. Yılların deneyimiyle Çileci bölgede ki gelişmeleri aktaracak.

DHA Karasu’da Levent Kızılarslan ile yola devam edecek. Kızılarslan gönüllü arama kurtarma ekibinde ki görevinin yanı sıra Karasu ve Kocaali’de anbean haber takibi yapacak.

DHA Pamukova’da Levent Tüysüz ile yola devam etme kararı aldı. Tüysüz şehrin güneyinde yaşanan gelişmeleri aktaracak.

DHA Geyve temsilcimiz Namık Cihan oldu. Cihan yılların tecrübesiyle bölgesinde ki olayları sizlere aktaracak.

DHA Sakarya Temsilcisi Güven Hasbaş kısa süre içerisinde ekibe yeni arkadaşlarında katılacağını ve daha büyük bir aile olacaklarını belirterek “Biz kocaman bir aileyiz. Yeni dönemde başarılı işler çıkaracağımıza olan inancım tam. Yağmur çamur demen sahada koşturan takım arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum” dedi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!
Bayraktar; “ AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR. YÜZÜ GÜLMEYEN İNSANLAR ÜLKESİ OLDUK”
Bayraktar; “ AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR. YÜZÜ GÜLMEYEN İNSANLAR ÜLKESİ OLDUK”