bizimhendek.com
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Göksu mahallesinden Hacı Mehmet Dere, Yeniyayla mahallesinden Ayşe Ayar ve Bayraktepe mahallesinden Havva Arslanoğlu vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 219 kez okundu.

VEFAT

 

Göksu Mahallesinden Hendek Belediyesinden emekli İbrahim, Mustafa ve Muhammet Dere’nin babaları, Merhum Hasan ve Merhum Nuri Dere’nin kardeşleri, İsmail, Hakkı ve Metin Dere’nin amcaları, Merhum Mustafa Dere’nin oğlu, Hoca Mehmet Dere vefat emiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardında Göksu Çamlık Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhume Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Ev Adresi: Kazımiye Mahallesi tepe sokak No: 36

İbrahim Dere
0531 653 84 71

 

 

 

VEFAT

 

Yeniyayla mahallesinden Merhum Recep Becit’in kızı, Nizam Ayar’ın eşi, Hasan Ayar’ın anneleri, Şefik, Genca, Ali, Mahmut, Şaban, Süleyman, Eyüp ve Akpınar Mahallesi Eski Muhtarı İsmail Becit’in kız kardeşleri, Ayşe Ayar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Arifiye Kalaycılar Merkez Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Arifiye Kalaycılar Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

İsmail Becit
0533 390 13 80

 

 

VEFAT

 

Güney Mahallesinden Merhum İlyas Arslanoğlu’nun eşi, Kemal, Cevat ve Cavit Arslanoğlu’nun anneleri, Ahmet Ersoy, Mustafa Kaba ve Necmi Oruç’un kayınvalidesi, Tekelden Emekli Havva Arslanoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz aile Kabristanlığına defnedilecektir.

 

Ev Adresi: Bayraktepe Mahallesi 7039 Sokak No: 19  

Kemal Arslanoğlu

0530 680 72 54

Cevat Arslanoğlu

0532 631 46 00

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!
Bayraktar; “ AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR. YÜZÜ GÜLMEYEN İNSANLAR ÜLKESİ OLDUK”
Bayraktar; “ AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR. YÜZÜ GÜLMEYEN İNSANLAR ÜLKESİ OLDUK”