bizimhendek.com
Advert
Advert

Vali Ahmet Hamdi NAYİR’in Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Değerli Sakaryalılar; Mutluluk veren hatıraları, sevindirici gelişmeleri, acı ve tatlı olayları ile bir yılı daha geride bırakıp, umudumuzu koruyarak; huzur içinde yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşıyoruz.

Vali Ahmet Hamdi NAYİR’in Yeni Yıl Kutlama Mesajı
Vali Ahmet Hamdi NAYİR’in Yeni Yıl Kutlama Mesajı admin
Bu içerik 106 kez okundu.

2019 yılı içerisinde hepimiz hep birlikte güzel Sakaryamızın gelişmesi, huzuru, birlik ve beraberliği için çaba içerisinde olduk. Saygıdeğer vatandaşlarımıza bu konuda göstermiş oldukları sağduyu ve verdikleri destek için teşekkür ediyor, katkılarının devam etmesini temenni ediyorum.

                Yeni yılda da , başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimlerinin birlikte el ele vererek Sakaryamızın gelişmesi ve refahı için, vatandaşlarımızın geleceğe ümit ve güvenle bakmasını sağlayacak çalışmalar yapmak hedefimiz olacaktır.

                Bu duygularla; Tüm Sakaryalı hemşehrilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, yeni umutlarla karşıladığımız 2020 yılının; ülkemiz, dünyamız ve tüm insanlık için  barışın ve hoşgörünün egemen olduğu, şiddet ve çatışmalardan uzak günler getirmesini temenni ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA