bizimhendek.com
Advert
Advert

KISKANDIRAN BAŞARI…

8-9 Aralık 2019 Okullar arası Sakarya seçmelerinde Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 10 sıkletin 9 unda şampiyon olarak Sakarya Birinciliğini elde ederek rakiplerini kıskandırdı.

KISKANDIRAN BAŞARI…
KISKANDIRAN BAŞARI… admin
Bu içerik 451 kez okundu.

İNANANLAR ASLA YENİLMEZ

Okul müdürü Aydın Dinç sporculara teşekkür ederek, “ senelerdir okulumuz Avrupa ve Dünya arenalarında aldıkları şampiyonluklarla adını sıkça duyuran güreşçi sporcularımızında bu sene yeni başarılara imza atacağını biliyorum. Her zaman arkanızda durmaya devam edeceğiz. Bu sene de Türkiye de takım halinde Türkiye şampiyonu olacağımıza inancım tam, ayrıca bu sporcularımızı senelerdir antrene eden okulumuz beden eğitimi öğretmeni Zafer Başar hocama da okuldan arta kalan tüm zamanında ailesinden feragat ederek bu sporculara dokunmasına ayrıca teşekkür ediyorum.” Dedi.

TEŞEKKÜR EDİYORUM

“Başarı hiç bir zaman tesadüf değildir “ diyen okul müdürü Aydın Dinç,

“ . Sayın belediye başkanımız Turgut Babaoğlu’nun sporun içinden bir yönetici olması ve sporcuya verdiği desteklerle Bu başarıların artarak devam edeceğini düşünüyorum bu bağlamda Sayın Kaymakamımız İbrahım Acır’a Belediye Başkanımız Turgut Babaoğluna ve Milli eğitim müdürümüz Sabri Doğana teşekkürlerimi sunuyorum .” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA